«نود اقتصادی»:رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: هرگونه قصور شرکت های هوایی در سرگردانی مردم و مسافران در فرودگاه ها رسیدگی خواهد شد و با هر کسی که در این زمینه مقصر باشد، برخورد قانونی خواهیم کرد.

ناصر سراج در حاشیه بازدید از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره ) افزود: در مجموع حق با مردم است اما ناهماهنگی ها عوامل پروازی باعث سرگردانی مردم در 2 و یا سه روز گذشته در فرودگاه های مهرآباد و امام (ره) شد.

وی گفت: برای انجام یک پرواز عوامل متعددی باید با یکدیگر هماهنگی کنند و هر موقع مشکلی پیش آید باید مسئولان با همکاری و هماهنگی لازم دست به دست هم دهند تا برای مردم عزیر کشورمان مشکلی پیش نیاید.

وی با اشاره به صحبت های خود با مسافران در فرودگاه امام(ره) تصریح کرد: حق با مردم است و شرکت های هوایی و دست اندرکاران صنعت هوانوردی نباید اجازه دهند برای مردم در این مواقع مشکلی پیش آید.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: امروز در فرودگاه امام حضور پیدا کردیم تا به مسایل و مشکلات مسافران رسیدگی شود و قرار است پرواز تهران - بغداد که مسافران آن از شب گذشته در فرودگاه امام بودند راس ساعت 14و 30 دقیقه امروز انجام شود.

بارش سنگین برف که از شامگاه هفتم بهمن ماه در تهران آغاز شد، انجام پروازها در فرودگاه های مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را مختل کرد و پس از توقف موقت پروازها، فعالیت فرودگاه مهرآباد و امام از ساعت 11 روز نهم بهمن ماه آغاز شد، اما لغو بخش قابل توجهی از پروازها در این دو فرودگاه پرتردد کشور باعث سرگردانی مسافران و مردم شد.