«نود اقتصادی»:شرکت بیمه سرمد بالغ بر 20 میلیارد ریال خسارت به شرکت بازرگانی شعبانی پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در مراسمی که با حضور نائب رییس هیات مدیره، مفید امینی سرپرست و قائم مقام، سید روح الله علیپور عضو هیات مدیره و شعبانی بیمه گذارمجموعه بازرگانی شعبانی در محل شرکت برگزار شد، چک خسارت آتش سوزی به مبلغ بیش از 20.4 میلیارد ریال به خسارت دیده پرداخت شد.

در این نشست مجتبی کاتب با اشاره به اهمیت جلب رضایت بیمه گذاران برای شرکت بیمه سرمد گفت: تیم کارشناسی این شرکت با حضور به موقع در محل حادثه و برآورد اولیه خسارت، تمام تلاش خود را در راستای پرداخت خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن به کار بست تا به منظور جلوگیری از توقف فعالیت در آن بنگاه اقتصادی در روزهای پایانی سال، بستر مناسبی را برای ادامه فعالیت کارگران فراهم آورد.

وی پرداخت کل مبلغ خسارت را در سالی که به نام «اقتصاد مقاومتی» مزین می باشد، گامی نیکو در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب دانست.

مفید امینی نیز در ادامه این نشست، بیمه سرمد را حامی بیمه گذاران در هنگام بروز خسارت عنوان کرد و افزود: این شرکت به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت بیمه کشور، در جهت جلب رضایت مشتریان گام برمی دارد‌.

شعبانی نیز در پایان این مراسم، پس از دریافت چک خسارت، ضمن قدردانی از حضور کارشناسان بیمه سرمد ساعاتی پس از وقوع حادثه حریق در محل، از مسئولین شرکت بابت پرداخت سریع خسارت، تشکر ویژه به عمل آورد.

بر اساس این گزارش، مجموعه بازرگانی شعبانی متشکل از نمایشگاه، بخش اداری، منازل مسکونی و انبار بزرگ با زیربنای 4 هزار متری لوازم بهداشتی – ساختمانی، پلی اتیلن و پی وی سی، می باشد که چندی پیش دچار حادثه حریق شد.

این گزارش می افزاید، 24 ساعت پس از وقوع حادثه آتش سوزی عظیم در مجموعه بازرگانی شعبانی در شهر مشهد مقدس، تیم کارشناسی بیمه سرمد به محل حادثه اعزام و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به برآورد و بررسی خسارت ساختمان، تاسیسات، موجودی و اثاثه اداری و مسکونی اقدام کرد.