«نود اقتصادی»: سازمان بسیج اصناف درخصوص هجمه‌های اخیربه انتخابات اتاق اصناف بیانیه ای صادر کرد.

در بیانیه سازمان بسیج اصناف،آمده است: امروزدشمنان ملت ایران، منافقین و مفسدین اقتصادی در پی آشوب هستند و پس از شکست مذبوحانه در فتنه‌های گذشته می‌خواهند با نفوذ در افکار عمومی از طریق برخی رسانه‌های معاند و نشر اکاذیب درشبکه‌های اجتماعی، مطالبات مردم را منحرف ساخته وبانفوذدادن عناصر خودبه داخل تجمعات واعتراضات، از این قضایا به نفع خود استفاده کنند.

درادامه این بیانیه تاکید شده که دراین میان خودفروختگان، سعی در منحرف کردن مسیر به سمت غیر قانونی جلوه دادن انتخابات اخیر اتاق اصناف تهران و با هدف زیر سوال بردن کارآمدی نظام و وجهه مردم سالاری دینی و تبدیل نارضایتی‌های اقتصادی به چالش و بحران امنیتی دارند و به خیال خود به دنبال اعتماد سازی ودر اصل در پی فاصله انداختن بین مردم و نظام هستند.

سازمان بسیج اصناف کشور،ضمن نفی هرگونه دخالت در امور قانونی انتخابات اتاق اصناف تهران وتکذیب اتهام برگزاری جلسه اتتخاباتی با ۳۵ تن ازرؤسای اتحادیه‌ها بر پیگیری جدی مطالبات قانونی شخصیت حقیقی وحقوقی مورد تهمت در برخی شب نامه‌ها و سیاه نمایی‌های رسانه‌ای طبق مواد قانونی (۷۴۶ و ۷۴۷ قانون جرایم رایانه‌ای. بند ۸ ماده ۶ قانون مطبوعات و مواد ۶۰۹ و ۷۰۰ قانون مجازات اسلامی. بند ۸ ماده ۶ قانون مطبوعات و ۶۹۷ قانون مجازات اسلامی. بند ۱۱ ماده ۶ قانون مطبوعات و ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی) درمراجع ذی صلاح تأکید می کند.