«نود اقتصادی»:سرپرست جدید استان‌ مازندران بیمه سرمد با حضور پژمان نریمانی، مدیر سرمایه انسانی،معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در مراسم معرفی مهدی حیدرپور به عنوان سرپرست جدید شعبه ساری بیمه سرمد،نریمانی، مدیر سرمایه انسانی بیمه سرمد با اشاره به سوابق درخشان حیدرپور در عرصه‌های مختلف و با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در این شعبه از سوی ریاست پیشین، حضور حیدرپور در بیمه سرمد را مثبت ارزیابی کرده و در این مسیر برای همکاران بیمه سرمد در شعبه ساری آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه، سرپرست جدید استان مازندران، ضمن قدردانی از اعتماد مجموعه بیمه سرمد به ایشان و همچنین تلاش‌های مصطفی درویشی در تحقق اهداف بیمه سرمد در این استان، به منظور درک دغدغه‌های کارکنان این شعبه، با آنها به گفت و گو نشست.

مدیرسرمایه انسانی بیمه سرمد، با کارکنان این شعبه در خصوص چالش‌های پیش روی آنها در امور رفاهی و سرمایه انسانی گفت و گو کرده و پیگیری مشکلات آنها را در دستور کار قرار داد.

براساس این گزارش،مهدی حیدرپور پیش از این مسئولیت‌هایی چون «مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس حوزه ریاست سازمان اسناد وکتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، رئیس دبیرخانه مجامع و شوراهای عالی جمهوری اسلامی ایران و مشاور رئیس کمیسیون انرژی مجلس» را در کارنامه داشته و در سالهای گذشته سرپرستی امور شعب و نمایندگان یکی از شرکت‌های بیمه در سه استان گیلان مازندران و گلستان را برعهده داشته است.