به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، چندی پیش فهرست اسامی 25 معاون و مدیرکل بازنشسته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که منتظر دستور وزیر برای بازنشستگی و قطع همکاری هستند در فضای مجازی منتشر شده بود.
احمد مشیریان که جزو معاونان مشمول قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشسته ها می شود در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اعلام کرد: اسم من دراین لیست قراردارد و البته خودم از ماه ها قبل استعفایم را به انوشیروان محسنی بند پی که سرپرست این وزارتخانه بود، تحویل داده ام و اکنون منتظر موافقت با استعفایم هستم.
وی درباره سایرافرادی که نام آنها در فهرست 25 نفره قراردارد نیز اظهارداشت: با توجه به شرایط و قوانین موجود جزو معاونانی هستم که از این وزارتخانه منفک خواهم شد.
مشیریان تصریح کرد: برخی از معاونان و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشمول قانون ممنوعیت بکارگیری نیروهای بازنشسته می شوند و عده ای نیز در سن بازنشستگی هستند.
یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا از بررسی لیست 25 نفره معاونان و مدیران کل بازنشسته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط محمد شریعتمداری سکاندار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: جزییات آن نهایتا تا فردا منتشر خواهد شد.
به گزارش ایرنا، «محمد شریعتمداری» که پنجم آبان برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفت وعده داده بود نام همه اعضای هیات مدیره شرکت های تابع این وزارتخانه از جمله شستا و صندوق های بازنشستگی را با هدف شفاف سازی منتشر می کند.
این فهرست شامل 1200 نفر می شود که در حدود 550 شرکت زیرمجموعه این وزارتخانه فعالیت می کنند.
اکنون 17 پوشه از این شرکت ها در تارنمای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بارگذاری شده است و بقیه نام ها به تدریج اعلام می شود.
اقتصام*9454*2078**2022

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.