«نود اقتصادی»: روابط عمومی تعاونی اعتبار کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو به دنبال انشار خبری با عنوان مدیر ۵ شغله ایران خودرو را بشناسید/ آیا او وقت می‌کند به تمام وظایف خود رسیدگی کند، به پایگاه تحلیلی - خبری «نود اقتصادی» توضیحاتی ارسال کرد.

درتوضیحات این شرکت آمده است پیرو درج مطلبی تحت عنوان « مدیر 5 شغله ایران خودرو را بشناسید»، به استحضار می رساند که متاسفانه اطلاعات مندرج در این خبر سراسر نادرست و نیازمند پاره‌ا‌ی توضیحات است :

درج خبر انتصاب‌ها و یا تصویر روزنامه های رسمی، مبنی بر انتصاب جناب آقای حسین زاده به سمت های یاد شده ، بدون خبر و تصویر متن استعفاهای ایشان،  به دور از اصول و موازین حرفه رسانه یی و خبرنگاری  است .

به تبعیت از نام ورزشی آن سایت محترم و با الهام از دنیای فوتبال می توان این گونه مثال زد که یک بازیکن همزمان نمی تواند در چند تیم بازی کند و عضویت رسمی داشته باشد، اگر چه در کارنامه اش نام  چند تیم دیده شود.

آقای حسین زاده پس از ابلاغ الزامات قانونی از تمامی سمت های ادعایی  استعفا داده و کناره گیری کرده بودند.

تصدی او در شرکت های مزبور با عنوان "عضو غیر موظف" و بدون حقوق دریافتی بوده است.

متن استعفا نامه ها و مدارک مربوطه موجود است و چنانچه بازتاب واقعیت برای آن سایت محترم، اهمیت دارد، تقدیم خواهد شد.

در بحبوحه تحریم ها و شرایط دشوار اقتصادی، لزوم همبستگی هرچه بیشتر دولت و مردم و البته ضرورت هرچه بیشتر آرامش افکار عمومی، انعکاس اخبار و مطالب بی پایه و کاملا به دور از اخلاق و روش ها ی حرفه یی، باعث  تاسف و البته تعجب است چرا که بخشی از حقیقت را منعکس ساخته اید اما به بخشی دیگر که استعفا و کنـاره گیری ایشان از مشاغـل یاد شده بدون هیچ گونه منفعتی بوده، اشاره یی نکرده اید.

در مجموع می توان به قطعیت نتیجه گرفت که ابدا بحث چند شغله بودن و دریافت حقوق و انتفاع ایشان  به هر شکل دیگری در این مورد، مصداق ندارد.

نیز چنانچه همکاران محترمتان "وقت و انگیزه پرداختن به حقایق" - و نه شایعات - را داشته باشند، آماده‌‍ایم اطلاعات تکمیلی را در اختیار بگذاریم.

توضیحات «نود اقتصادی»:

تعاونی اعتبار کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو ادعا کرده که حسین زاده امام مدتها است از سمت‌های خود کناره گرفته است، اما واقعیت این است که خبرنگار «نود اقتصادی» اطلاعات عضویت او در هیات مدیره چندین شرکت را طبق اطلاع سایت‌های رسمی شرکت‌های مورد اشاره در خبر، اطلاعات بورس و حتی روزنامه رسمی استخراج کرده است و نکته قابل توجه اینکه همین الان هم تمام اطلاعات در سایتهای مذکور وجود دارد. یک جستجوی ساده به راحتی صحت این موضوع را ثابت میکند.

روابط عمومی تعاونی اعتبار ایران خودرو با ادبیاتی نامناسب کوشیده تا با انتصاب «نود اقتصادی» به برنامه ورزشی نود، اصالت خبر و رسانه «نود اقتصادی» را به سخره بگیرد، حال آنکه اگر ادعای این شرکت دایر بر عدم عضویت حسین زاده امام در هیات مدیره شرکت های مورد اشازه در خبر درست بود پس چرا تصویر و اطلاعات حسین زاده به عنوان عضو هیات مدیره بر روی سایت شرکت‌ها همچنان هنوز موجود است؟

از آن گذشته، اگر ادعای حسین زاده امام دایر بر کناره گیری از سمت های  چندگانه در هیات مدیره شرکت ها درست بوده، به صورت منطقی و برای رفع اتهام از چند شغله بودن، باید استعفای خود را اعلام می کرد، همانطور که ایران خودرو برای ایجاد شفافیت، چندی قبل اسامی اعضای هیات مدیره تمامی شرکت های وابسته را منتشر کرده بود.