دوشنبه هفتم خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۹:۳۴ قبل از ظهر

اخبار مسعود نیلی

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقتصادی:
رشد اقتصادی در زندگی مردم تاثیر نداشته است/ شرایط زندگی مردم از نظر استاندارد زندگی با مشکلات زیادی مواجه است

مسعود نیلی گفت: سال 93 رشد اقتصادی سه درصد داشتیم که رشد بالایی نبود و به این معنا نبود که جوشش درآمدی اتفاق افتاده باشد بلکه اهمیتش در این بود که رشد منفی متوقف شده بود.

مرکز آمار از ایجاد یک میلیون شغل در نه ماهه اول امسال خبر داد!
فیلم:: مجری تلویزیون خطاب به مسعود نیلی: هنوز هم شهامت قبل را دارید که درباره آمارهای اشتغال حرف بزنید؟!

مسعود نیلی چند وقت قبل اعلام کرده بود که شهامت دارد در مورد آمارهای اشتغالزایی حرف بزند. مرکز آمار هفته گذشته اعلام کرد که در 9 ماه اول امسال یک میلیون شغل ایجاد شده است.

گزارش «نود اقتصادی» از واکنش تیم اقتصادی دولت به گرانی دلار؛
سکوت رضایت‌بخش حلقه نیاوران در برابر دلار 4600 تومانی

محمد شریعتمداری هم که این روزها بابت آمار کاهش صادرات غیر نفتی در دولت دوازدهم به شدت در تیررس انتقادات قرار دارد، بدش نمی‌آید که از طریق گرانی دلار به صادرات رونق دهد. فراموش نکنیم محسن بهرامی ارض اقدس عضو اتاق بازرگانی مشاور ارشد شریعتمداری است و محمد هادی رضوی هم داماد اوست و هر دوی آنها از بازرگانان و صادر کنندگانی هستند که بیشترین سود را از گرانی دلار می‌برند.

کلیدِ کلیددارِ برجام نچرخید؛ چرا؟
نیلی و نهاوندیان و برجام!

نقل و انتقال پول همچنان با مشکل مواجه است. هنوز بانک‌های خارجی بزرگ بعد از گذشت 700 روز با ما کار نمی‌کنند و نگرانند تا نکند از سوی آمریکا جریمه شوند. برجام که قرار بود مشکل آب خوردن ایرانی‌ها را هم حل کند، چرا نتوانسته مشکل روابط کارگزاری ایران با بانک‌های متوسط به بالا را با ایران حل کند؟

بودجه 33 میلیاردتومانی برای موسسه مشاور اقتصادی روحانی
5.6 میلیاردتومان برای برگزاری 65 نشست و ۴۰ کارگاه آموزشی/ نیلی برای توسعه شبکه مجازی موسسه‌اش، روزی 11 میلیون تومان هزینه میکند!

بودجه ۳۳.۸ میلیارد تومانی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی در سال ۹۷ شامل ۳۳.۱ میلیارد تومان بودجه جاری و ۷۰۰ میلیون تومان بودجه عمرانی است.

واکنش مدیرعامل سابق شرکت مهندسی و توسعه نفت به خروج توتال از ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
توتال، بخواهد به ایران باز می‌گردد، اما خودش نمی‌خواهد!


پربیننده