پنج شنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۱:۵۹ قبل از ظهر

اخبار مسعود نیلی

دکتر محمد کهندل اقتصاددان در گفتگو با «نود اقتصادی »:
اجرای تئوری‌های اقتصادی مسعود نیلی اوضاع کشور را به این روز انداخت/ نباید گذاشت نیلی استعفا دهد، او باید پاسخگوی تصمیماتِ غلط 5 ساله اخیر خود باشد

وی در پاسخ به این سوال که اخیرا برخی از حامیان و طرفداران نیلی در رسانه هایشان عنوان کرده اند او استعفا داده و ماههاست در جلسات دولت شرکت نمیکند به «نود اقتصادی» گفت» اینها سناریوی حامیان اوست. نباید گذاشت نیلی به این سادگی ها فرار کند

عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مسعود نیلی یکی از موثرترین اعضای تیم اقتصادی دولت روحانی است/ اغلب نظرات نیلی بارها در دولت شنیده و اجرا شده است

طغیانی گفت: آقای مسعود نیلی یکی از افراد موثر در تیم اقتصادی دولت است و نظرات ایشان بسیار شنیده و اجرا شده است. اینکه آقای نیلی چرا استعفا می دهند باید ببینیم جزء کدام حالت ها قرارگرفته است.

مهدی زریباف، اقتصاددان و رئیس مرکز مطالعات و مبانی مدل‌های اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مشاور اقتصادی روحانی در 5 سال اخیر ضربات بزرگی به اقتصاد ایران زد/ نیلی آمریکا را به ایران آورد/ نیلی غربگرایی کلاسیک را در مکتب نیاوران تاسیس کرد

رئیس مرکز مطالعات و مبانی مدل های اقتصادی گفت: باید از خود مسعود نیلی پرسید که چرا در این اوضاع اقتصادی کشور خواستاراستعفا است. مسعود نیلی در طی این 5سال گذشته خیلی حرف از دنیای غرب زده است و به نوعی غرب گرایی کلاسیک را در مکتب نیاوران به وجود آورده است و در واقع می توان گفت آمریکا را به ایران آورده است. مسعود نیلی، چه ضربه ای ازاین بدترمی تواند به کشور بزند؟

دکتر وحید شقاقی شهری، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مسعود نیلی برای فرار از پاسخگویی استعفا داد!

شقاقی شهری گفت: یک عدم هماهنگی بین تیم اقتصادی دولت وجود دارد. برای تحقق یک هدف اقتصادی به ویژه در مقابل جنگ اقتصادی نیازمند به هماهنگی بین تیم اقتصادی دولت هستیم.

فارغ التحصیل توسعه از دانشگاه کالیفرنیا در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مسعود نیلی علاوه بر استفعا باید از مردم عذرخواهی کند

حکیمی پور گفت: : متاسفانه دولت آقای حسن روحانی از نظر اعتقادات و باورهای اقتصادی دچار یکسری اشتباهات بوده و آقای رییس جمهور در این شرایط بحرانی قبول نمی کند، سیاستهای اقتصادی غلط بوده است.

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرو در گفتگو با «نود اقتصادی» دلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد
در دولت روحانی نیروگاه‌های برق کشور را تعمیر و بازسازی نکردند!


گزارش «نود اقتصادی» از عزل و نصب‌های عجیب رئیس یک بنگاه اقتصادی 20 هزار میلیاردتومانی؛
اخراج 16 مدیر در 150 روز!
انتقاد نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین از انحصار دولت در کارتهای بازرگانی:
بیش از 80 درصد از صادرات و واردات کشور دست دولت است/ کسی که به اسم یک پیرزن پورشه وارد می‌کند، چطور نمی‌تواند نمایندگی پورشه را شناسایی کند؟

پربیننده