دوشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۹:۲۰ بعد از ظهر

اخبار بیمه مرکزی

گزارش «نود اقتصادی» از عملکرد نهاد ضعیف نهاد ناظر در 2 سال مدیریت؛
میراث تلخ عبدالناصر همتی برای رئیس بعدی بیمه مرکزی!

می‌توان باور کرد که ریشه بخشی از مشکلات کنونی صنعت بیمه، مربوط به مدیران سالخورده و کم توان و بخشی هم با ضعف نظارت بیمه مرکزی در پیوند بوده که این امر پیامدهای منفی خود را در سال‌های نه چندان دور نشان خواهد داد.

بی‌انگیزگی بیمه مرکزی و پیچیده‌تر شدن بحران در صنعت بیمه

عملیاتی‌کردن اولویت‌های مذکور،چالش‌های پیش‌روی این صنعت را به فرصتی برای توسعه آن تبدیل کرده به شرط آنکه رئیس‌کل جدید بیمه مرکزی بپذیرد که صنعت بیمه دچار دست‌اندازهای جدی بوده و از آن مهم‌تر، مسیر رئیس فعلی بیمه مرکزی را ادامه ندهد و بکوشد صنعت بیمه را از بحرانی که گریبان شرکت‌های بیمه را گرفته، برهاند.

بیمه های عمرمانده بدهکار مشتریان سرمد گسترش می یابد

کاتب، با بیان اینکه بیمه سرمد آماده ارائه خدمات شایسته و مطلوب به مشتریان بانک صادرات است، اظهار امیدواری کرد: با توسعه همکاری بانک و بیمه، درآمدهای غیر مشاع بانک افزایش خواهد یافت و آرامش و اطمینان برای مشتریان بانک به ارمغان خواهد آمد.

به درون فکر خریدار بیمه نامه رخنه کنیم

بایگان تاکید کرد: اگر بتوانید در شرایط مناسب این کار را انجام دهید، افراد زیادی آماده هستند تا برنامه مالی خود را تغییر داده، پرداخت وجه را بپذیرند و از شما بیمه عمر خریداری کنند.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
بیمه مرکزی به روز رسانی آیین‌نامه توانگری مالی شرکت‌ها را فراموش کرد/ معاون نظارتی بیمه مرکزی کجاست؟

بیمه مرکزی به عنوان نهاد ناظر بر صنعت بیمه یکی از مهمترین وظایف خود که به روز رسانی آیین نامه‌های مربوط به این صنعت بوده را به بوته فراموشی سپرد.

گزارش «نود اقتصادی» از کم‌کاری وزرای نیرو در دولت روحانی؛
چرا قطعی‌های برق تقصیر وزارت نیرو است؟


پربیننده