پنج شنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰:۴۷ قبل از ظهر

اخبار رئیس جمهور

آقای رئیس جمهور به این ابهامات پاسخ دهید!
آقای روحانی پایه پولی در دولت شما به عدد نگران کننده 240 هزار میلیارد تومان رسید!/ همینطور پیش بروید نقدینگی به عدد بیست هزار هزار میلیارد ریال میرسد!/ آیا نمیدانید پایه پولی خروجی منابع، مصارف و ترازنامه بانک مرکزی است؟

امروز رئیس جمهور حسن روحانی، در اظهاراتی گفته است "اصلاح امور بانک ها باید به نحوی باشد که به دولت کمک کنند. نقدینگی موجود فعلی و غول نقدینگی از کجا می آید؟

واکنش جمشید پژویان عضو هیات علمی دانشگاه علامه در گفتگو با «نود اقتصادی» به اظهارات امروز روحانی در مجلس
چطور ممکن است 2/7 میلیون شغل ایجاد شود، اما مردم لمس نکنند؟!

صحبت‌های آقای رئیس جمهور باید در بطن اقتصاد ظاهر باشد. با انتشار و خواندن چند عدد نمی‌توان ادعا کرد وضعیت اقتصاد سامان دارد. رونقی که با 2 میلیون و 700 هزار شغل ایجاد میشود در جامعه مشاهده نمی‌شود.

اختصاصی «نود اقتصادی»
رئیس جمهور دستور داد از حضور نمایندگان شرکت صنایع "کروز" در هیات مدیره ایران خودرو جلوگیری شود + نامه

به دنبال درخواست شرکت دو تابعیتی صنایع "کروز" جهت داشتن دو کرسی در هیات مدیره ایران خودرو، قطعه سازان در نامه‌ای به رئیس جمهور خواهان رسیدگی به موضوع شدند که رئیس جمهور به دنبال این نامه دستور داد، که از عضویت آنها در گروه خودروسازی ایران خودرو جلوگیری شود.

بهرامی ارض اقدس به شورای رقابت پیوست

شورای رقابت برمبنای ماده ۵۳ قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه و سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، وظیفه نظارت بر بازار و جلوگیری از ایجاد انحصار را عهده دار است.

استخدام نمایندگان مجلس در یک وزارتخانه چرب برای تبلیغ "برند" زنگنه!

قبول دارم تجربه طولانی وزارت می تواند راههای تولید سرمایه در مجلس را به وزیر بیاموزد. استخدام نماینده مجلس در یک وزارت خانه چرب می تواند تبیلغ مجدد برند باشد.

«نود اقتصادی» به بهانه قرارداد فاینانسی جدید ایران و برزیل، تمام فایناس‌های سالهای اخیر را بررسی کرد؛
همه فاینانس‌های سرکاری دولت روحانی


پربیننده