دوشنبه هفتم خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۶:۲۳ قبل از ظهر

اخبار بیمه پارسیان

آماده باش بیمه پارسیان برای تعطیلات ایام نوروز

در راستای تسریع و تسهیل در ارائه خدمات مورد نیاز به بیمه گذاران گرامی و مسافران نوروزی که در ایام تعطیلات نوروز نیاز به خدمات بیمه ای در بخش صدور و خسارت اتومبیل و درمان پیدا می کنند، شعب بیمه پارسیان آماده خدمت رسانی به این عزیزان هستند.

بیمه پارسیان میزبان جلسات کارگروه تخصصی صنعت حفاری کشور

کنگره صنعت حفاری کشور هر سال اقدام به برپایی جلسات تخصصی حوزه های مرتبط این صنعت را با مشارکت شرکت های هر حوزه برگزار می نماید و سرانجام در روز پایانی کنگره با حضور جمع کثیری از مدیران و کارشناسان مربوطه نتیجه گیری ها و اقدامات انجام شده به منظور جمع بندی نهایی طی همایشی به همین نام "کنگره حفاری" ارائه می شود.

بیمه پارسیان در مناطق زلزله زده غرب کشور مدرسه احداث می کند

هزینه سررسیدهای نوروز سال 1397 بیمه پارسیان، یک روز از حقوق همکاران و همچنین مبالغی که کارکنان این شرکت به حساب جداگانه ای که به همین منظور اختصاص یافته بود واریز نموده اند را پس ازجمع آوری برای ساخت یک باب مدرسه در یکی از مناطق زلزله زده غرب کشور اختصاص داد.

بیمه پارسیان خسارت 41 فوتی حادثه قطار ایستگاه هفت خوان را پرداخت کرد

اخذ رضایت از زیاندیده یا وراث برای پرداخت خسارت با توجه به اینکه در این موارد مبلغ خسارت زیان دیده و یا وراث از سوی بیمه پارسیان به صورت مستقیم به حساب آنها واریز می شود دریافت رضایتنامه امری اجتناب ناپذیر است.

شعب بیمه پاسیان برای رسیدگی به زیاندیدگان زلزله به حالت آماده باش درآمد

روابط عمومی شرکت بیمه پارسیان دراطلاعیه خود اعلام داشته که طبق دستور مدیرعامل بیمه پارسیان، کمیته ویژه ای برای بررسی کامل و تسریع در رسیدگی به امور بیمه گذاران آسیب دیده دراین زلزله تشکیل شده است.

واکنش مدیرعامل سابق شرکت مهندسی و توسعه نفت به خروج توتال از ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
توتال، بخواهد به ایران باز می‌گردد، اما خودش نمی‌خواهد!


پربیننده