یکشنبه یکم اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۶:۳۶ قبل از ظهر

اخبار وزارت اموزش و پرورش

«نود اقتصادی» در گزارشی بررسی کرد؛
صندوق ذخیره فرهنگیان به قانون منع به کارگیری بازنشستگان پشت کرد!/ حدود نیمی از اعضای هیات مدیره صندوق ذخیر فرهنگیان بازنشسته‌اند!

با گذشت نزدیک به چهار ماه از ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان و خداحافظی تعداد زیادی از مدیران بازنشسته مشمول این قانون، اما همچنان اعضای بازنشسته هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از تن در دادن به این قانون شانه خالی کرده اند.

آموزش و پرورش از حذف پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان انتقاد کرد

در متن نامه سید محمد بطحائی آمده است:یکی از مشکلاتی که همواره برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان کشور وجود داشته، تاخیرهای قابل توجه در پرداخت بوده که این امر همواره مورد اعتراض آنان قرار داشته است و احساس تبعیض وتفاوت در نحوه و زمان دریافت پاداش پایان خدمت همواره خاطر جامعه شریف معلمان کشور را مکدر می سازد.

"شهریه مدارس غیردولتی با نظر سازمان حمایت تعیین می‌شود"

مدیرکل نظارت بر شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت گفت: مسئولین آموزش و پرورش باید شهریه مدارس غیردولتی را مطابق قوانین و ضوابط موجود قیمت‌گذاری و با نظر سازمان حمایت تعیین و ابلاغ کنند

فرهنگ صنعت و تولید از مدارس آغاز می‌شود

تفاهم‌نامه همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت وآموزش و پرورش عصر امروز با حضور دو وزیر در محل وزارت آموزش وپرورش امضا می‌شود

فیلم/ عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی:
وضعیت امروز اقتصاد ایران ناشی از بی توجهی به بازار آزاد است!

دولتها در ایران شبیه مرکانتیلیسم قرن ۱۶ میلادی اروپا عمل می‌کنند/ مگر با تعرفه بالای ۱۰۰ درصد برای خودرو می‌توان اقتصاد بازار آزاد داشت؟!


پربیننده