دوشنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۹:۵۳ قبل از ظهر

اخبار صنعت نفت

ایرانول روغن موتورسیکلت"موتورو" به بازار عرضه کرد

عیسی اسحاقی گفت: در پی استقبال بازار از چهار محصول جدید ایرانول در نیمه اول امسال با بالاترین سطح کیفی دنیا عرضه چند محصول جدید نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد و طی ماه های آینده به بازار به مرورعرضه خواهد شد.

فروش محصولات پتروشیمی پارس مشکلی ندارد

شرکت پتروشیمی پارس درگزارش شفاف سازی خودتصریح کرده که با توجه به استفاده ازخدمات دو کارگزار فروش محصولات صادراتی شرکت پتروشیمی پارس و قراردادهای بلندمدت، مشکلی از بابت فروش محصولات نخواهد داشت.

ایرانول 2000 میلیارد ریال تقسیم سود کرد

همچنین مصوب شد از مبلغ 2121 میلیارد ریال سود تحقق یافته (به ازای هر سهم 1061 ریال) مبلغ 2000 میلیارد ریال و به ازای هر سهم 1000 ریال معادل 94 درصد از سود تحقق یافته بین سهامداران تقسیم شود.

بهای نفت اوپک به 74 دلار و 22 سنت در هر بشکه رسید

نفت برنت دریای شمال در پایان معاملات جمعه گذشته بازار لندن به بهای 76 دلار و 2 سنت در هر بشکه داد و ستد شد در حالی که بهای نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا در پایان معاملات جمعه گذشته بازار نایمکس این کشور به 65 دلار و 74 سنت رسید.

اعتراض جواد اوجی، مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز ایران به خروج بی دردسر توتال از ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
باید در قرارداد با توتال، بندِ غرامت لحاظ می‌شد

جواد اوجی گفت باید در قرارداد با توتال، موضوع غرامت لحاظ می‌شد، حال آنکه با رفتن توتال این شرکت هیچ ضرری نخواهد کرد و حتی سهم خود در فاز 11 پارس جنوبی را به طرف چینی واگذار خواهد کرد.

فیلم/ اظهارات عجیب مجیدرضا حریری عضو اتاق بازرگانی؛
مدیران نباید روزانه بیشتر از 6 ساعت کار کنند!


گزارش «نود اقتصادی» از مبادلات پر نوسان ایران با کشورهای عضو اکو در 8 سال؛
ایران برای دور زدن تحریم‌ها با "اکو" مهربانتر باشد
وحید شقاقی‌شهری اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی:
تشکیل بازار متشکل ارزی تاثیرپذیری قیمت ارز از سلیمانیه و دبی را از بین می برد/ این اقدام بازار پشت پرده را ساماندهی خواهد کرد

پربیننده