شنبه چهارم اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۲:۱۳ بعد از ظهر

اخبار بازار سرمایه

سود انباشته بیمه تعاون 13 درصد افزایش یافت

سود انباشته شرکت بیمه تعاون در مدت زمان مشابه سال قبل چیزی در حدود ۳۸,۳۰۴ میلیون ریال بوده است.

دکتر سعید شیرزادی، تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
اگر هوشمندی همتی را سیف داشت، بازار ارز به این روز نمی‌افتاد

یک کارشناس ارشد بانک و بیمه، سر و سامان دادن بازار پولی از جمله برداشتن محدودیت خرید و فروش ارز توسط صرافی‌های مجاز، محدود کردن میزان نقل و انتقال منابع بین بانکی و ملزم کردن صدور چک به نام افراد با هدف جلوگیری از هرگونه پولشویی و فرار ناگهانی منابع از بانک‌ها را از جمله اقدامات مثبت بانک مرکزی در دوره ریاست کلی همتی بر بانک مرکزی برشمرد.

مدیرعامل شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین در گفتگو با «نود اقتصادی» 2 دلیل ریزش شاخص بورس را توضیح داد
افزایش قیمت دلار، باعث بالا رفتن شاخص بورس شده بود/ تحریمهای جدید آمریکا بر بورس تاثیرگذار خواهد بود/ مردم برای ورود به بورس از طریق سبد گردان‌ها اقدام کنند

مدیرعامل شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین، مهمترین دلایل ریزش شاخص سهام در دو روز اخیر را ناشی از ایجاد یک شوک و ترس بابت آزاد شدن نرخ خوراک صنایع پتروشیمی در دو روز گذشته و پایین آمدن ناگهانی نرخ دلار در روز گذشته برشمرد.

قائم مقام سازمان اقتصادی کوثر:
جذب کل حجم نقدینگی موجود در کشور اصلا کار ناممکنی نیست

مالک رحمتی درگفتگو با «نوداقتصادی» اذعان داشته است که سازمان اقتصادی کوثر در سالجاری نسبت به عرضه سهام شرکت های با ارزش خود در بازار سرمایه به خوبی عمل می کند.

شاخص بورس به کانال 108 هزار واحدی بازگشت

در معاملات امروز، نماد پارس (پتروشیمی پارس) بیشترین تاثیر مثبت و فملی (ملی صنایع مس)، فولاد (فولاد مبارکه) و کگل (صنعتی و معدنی گل گهر) بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشت.

پربیننده