دوشنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۲:۲۲ قبل از ظهر

اخبار شرکت ملی گاز ایران

چرا بودجه شرکتهای دولتی در مجلس بررسی نمی‌شود؟!
بودجه ۴ شرکت دولتی، ‌۵۹ درصد بودجه کل کشور را تشکیل می‌دهد!

بر این اساس شرکت شرکت ملی نفت ایران با 573 هزار و 292 میلیارد تومان، شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با 309 هزار و 57 میلیارد تومان، شرکت پالایش نفت آبادان با 61 هزار و 853 میلیارد تومان و شرکت ملی گاز با 57 هزار و 129 میلیارد تومان بیش از 1001 هزار میلیارد تومان از بودجه کشور را به خود اختصاص داده‌اند.

هیچ محدودیتی در صادرات گاز نداریم / شرکت ملی گاز، پیمانکار خارجی ندارد

حمیدرضا عراقی درباره روند اجرای قراردادهای صادرات گاز و تاثیر خروج آمریکا از برجام بر صادرات گاز کشورمان، افزود: قرارداد بلند مدت صادرات گاز به کشورهای همسایه برقرار است و هیچ محدودیتی در زمینه صادرات نداریم.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
آبونمان و هزینه خدمات مستمر دریافتی به حساب مشترکان گاز باز می‌گردد

مجید بوجارزاده با بیان اینکه اخذ آبونمان دارای یک سابقه دستکم 30 ساله است، افزوده که دریافت این رقم در واقع در راستای ارایه خدماتی همچون ترمیم خرابی و نگهداشتن ایمن شبکه داخلی گاز بوده ، هرچندکه این خدمات همواره و به صورت رایگان به مشترکان صورت می پذیرد.

هزینه خدمات مستمر از قبض گاز حذف شد

مجید بوجارزاده افزود: پس از آنکه دیوان عدالت اداری، مصوبه شورای اقتصاد را ابطال کرد با وجود آن‌که هنوز به صورت کتبی به شرکت ملی گاز ابلاغ نشده ؛ این هزینه از قبوض گاز حذف شده است.

هیچ قراردادی برای صادرات گاز ایران به گرجستان اجرایی نشده

حمیدرضا عراقی درباره صادرات گاز ایران به گرجستان گفت: شرایط جغرافیایی ایران به گونه‌ای است که امکان صادرات گاز به بسیاری از کشورها از جمله گرجستان را دارد، اما این صادرات باید از خاک ارمنستان انجام شود.

فیلم/ اظهارات عجیب مجیدرضا حریری عضو اتاق بازرگانی؛
مدیران نباید روزانه بیشتر از 6 ساعت کار کنند!


گزارش «نود اقتصادی» از مبادلات پر نوسان ایران با کشورهای عضو اکو در 8 سال؛
ایران برای دور زدن تحریم‌ها با "اکو" مهربانتر باشد
وحید شقاقی‌شهری اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی:
تشکیل بازار متشکل ارزی تاثیرپذیری قیمت ارز از سلیمانیه و دبی را از بین می برد/ این اقدام بازار پشت پرده را ساماندهی خواهد کرد

پربیننده