پنج شنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۵:۲۸ قبل از ظهر

اخبار معاون اقتصادی رئیس جمهور

شغل اصلی پسر معاون اقتصادی رئیس جمهور چیست؟+ سند

محسن نهاوندیان، دومین پسرمحمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس‌ جمهوری از 9 سال پیش بدین سوء، عضوهیات‌ مدیره شرکت «آرین فولاد غرب» بوده است. مقر این شرکت در مالزی است و با کشورهایی چون تایوان، چین، هند، قزاقستان، روسیه، اوکراین، امارات، آلمان، لبنان، اتریش و بلاروس مبادله تجاری دارد.

«نود اقتصادی» عملکرد یکسال اخیر محمد نهاوندیان را در پاستور بررسی کرد؛
معاون اقتصادی حسن روحانی کجاست؟

از نهاوندیان در چند ماه اخیر فقط یک اظهارنظر شنیده‌ایم که آن هم در گفتگوی ویژه خبری صداوسیما بوده که مدعی شده بود" افزایش قیمتها در بازار واقعیت ندارد و بیشتر جنبه روانی دارد و مردم فقط احساس می‌کنند که قیمت کالاها افزایش یافته است!"

فیلم:: حریری عضو اتاق بازرگانی: نهاوندیان را به عنوان نماینده بخش خصوصی در دولت حساب نکنید/ او تا به حال یک دکه روزنامه فروشی را هم خودش اداره نکرده است

یک عضو اتاق بازرگانی در گفتگو با «نود اقتصادی» با انتقاد از کسانی که محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور را نماینده بخش خصوصی در دولت می‌دانند گفت که او تا به حال یک دکه روزنامه فروشی را هم خودش اداره نکرده است.

نهاوندیان دوتابعیتی است، چطور پست گرفت؟/ تحقیر جانبازان کارآفرین توسط نهاوندیان و دوستانش!

رئیس انجمن صنف تهیه، توزیع، تولید فرش ماشینی و موکت تهران در نشستی که در سایت «نود اقتصادی» برگزار شد از دو تابعیتی بودن معاون اقتصادی رئیس جمهور پرده برداشت.

رئیس خانه اقتصاد ایران مطرح کرد:
نیلی باید به عنوان مشاور اقتصادی روحانی مسئولیت تصمیمات غلط را بر عهده بگیرد/ ورود نهاوندیان به دولت هیچ دردی از بخش خصوصی دوا نکرد

جمیلی گفت: مسعود نیلی که خیلی وقت است ارتباط تنگاتنگی با دولت دارد با توجه به آزمون و خطاهای دولت، معتقد است تا چهره زشت و زیبای اقتصاد در کنار یکدیگر پذیرفته نشود، نمی‌توان شاهد تغییرات اساسی در وضعیت اقتصادی کشور بود.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
نرخ بیکاری جوانان ایران ۲ برابر جوانان جهان است + جدول


بررسی خبرنگار «نود اقتصادی» نشان می‌دهد
افزایش ۸۴۷ درصدی سرمایه‌گذاری در املاک بانک اقتصادنوین طی سال ۹۷

پربیننده