پنج شنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲:۵۶ قبل از ظهر

اخبار علیرضا ابراهیم پور

یادداشت مدیرسابق بیمه‌های اتومبیل بیمه ملت برای «نود اقتصادی»:
چند شغله بودن در فرهنگ کاری رئیس هیات مدیره بیمه ملت تناقضی با قانون ندارد!

بر کسی پوشیده نیست که روش انتخاب مدیران عامل در شرکت‌های بیمه تاکنون روشی نظام مند و مبتنی بر توانایی نبوده و به طور معمول این انتخاب، براساس شناخت نسبی سهامدار یا نماینده سهامدار انجام می‌شده است.

رییس هیات مدیره شرکت بیمه ملت در گفتگو با «نود اقتصادی»:
قانون تجارت اجازه نمی‌دهد مدیرعامل بیمه ملت از طریق فراخوان انتخاب شود/ سه نفر انتخاب شده فاقد سابقه مدیرعاملی در شرکت‌های بیمه‌ای هستند

رییس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، یکی از دلایل طولانی شدن فرایند معرفی گزینه مدیریت عاملی شرکت متبوع خود را تغییر و جابجایی وزیر دانسته و گفته است که انتخاب مدیرعامل شرکت از طریق فراخوان تاکنون مرسوم نبوده و شدنی نیست و طبق ماده 124 قانون تجارت انتخاب مدیرعامل با هیات مدیره است.

بیمه ملت مشکلی در پرداخت خسارت سانچی با دلار 4200 تومانی ندارد/ ملت در بازی نرخ شکنی شرکت های بیمه ای حضور نمی یابد!

علیرضا ابراهیم پور ،با ابراز تاسف از نرخ شکنی برخی شرکت های بیمه ای گفته که در شرایط فعلی،شرکت بیمه ملت، در بازی نرخ شکنی قرارنمی گیرد و اگر احساس شودپرتفویی نرخ شکنی است به سرعت از آن خارج می شود!

سهم بیمه ملت از بیمه نامه نفتکش سانچی مشخص شد/ برآورد خسارت دقیق بسیار زمانبر است

علیرضا ابراهیم پور، روشن کرده است که به لحاظ شرایط بیمه نامه و پیچیدگی ابعاد مختلف حقوقی و نیاز به بهره مندی از تخصص ویژه، تشخیص سهم مقصر حادثه برای تعیین میزان تعهد شرکت بیمه ملت، درحال حاضر با ابهام مواجه شده و برآورد دقیق خسارت وارده بسیار زمان بر خواهد بود.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
سود خالص بیمه ملت 43 درصد ریخت/ ملت 59 نمایندگی خود را تعطیل کرد

هیات مدیره شرکت بیمه درگزارشی برای توضیح علت افت 43 درصدی سود خالص شرکت مورد اشاره در سال 95 به این جمله بسنده کرده که افزایش خسارت معوق دلیل اصلی این امر بوده است.!

سید فرشاد فاطمی، عضو هیات علمی دانشگاه شریف و معاون موسسه نیاوران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، شاید تا پایان 97 برسیم!


پربیننده