سه شنبه یکم مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۸:۴۳ قبل از ظهر

اخبار منع به کارگیری بازنشستگان

بازنشستگان شستا را بشناسیم
بیش از 100 عضو هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه شستا بیش از 60 سال سن دارند/ سیل عظیم پیرمردهای خسته در شستا؛ آقای وزیر چرا نمی‌توانید این افراد را برکنار کنید!

چرا وزیر کار تاکنون نتوانسته است بازنشستگان شرکت‌های زیرمجموعه را برکنار کند

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
حضور پیرمرد ۸۰ ساله در هیات مدیره شرکت وابسته به سازمان تامین اجتماعی!

"علی اکبر شهری" متولد مهرماه سال 1317، یعنی با 80 سال سن و مدرک تحصیلی فوق دیپلم رئیس هیات مدیره شرکت سیمان شاهرود است!

چگونه یک رد صلاحیت شده در انتخابات مدیرعامل شستا شد؟/ ابهامات پیرامون مرتضی لطفی، مدیرعامل بزرگترین بنگاه اقتصادی ایران!

وی طبق اعلام در سایت خودش متولد 12 بهمن ماه 1334، یعنی 63 ساله است. وی از همان سال 62 در سازمان بنادر و کشتیرانی استخدام شد. چگونه فردی با این میزان سابقه و سن هنوز بازنشسته نیست؟

مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مدیر بازنشسته در بیمه و بانک‌های دولتی وجود ندارد!/ مدیرعامل بانک تجارت چند سال پیش یکبار زودتر از موعد رفت و دوباره برگشت/ بانک‌های دولتی در 10 ماه گذشته 7600 میلیارد تومان شرکت و ملک فروختند

عباس مرادپور شرکت بیمه دولتی ایران و بیمه مرکزی را فاقد افراد بازنشسته دانست و گفت در بررسی‌های نخستین به هیچ مدیر با عضو هیات مدیره بازنشسته مشمول منع به کارگیری از افراد بازنشسته برنخورده است.

معاون بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد در گفتگو با «نود اقتصادی»:
بانک‌هایی که کماکان بنگاهداری می‌کنند، جریمه مالیاتی می‌شوند

امیر باقری تایید کرده است که در راستای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، وضعیت افراد مشمول این قانون در هیات مدیره بانک‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای دولتی بررسی و بزودی مشخص خواهد شد.

پربیننده