سه شنبه یکم مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۸:۵۱ قبل از ظهر

اخبار مسعود بادین

بیمه آسیا به ازای هر سهم 120 ریال به سهامداران سود می دهد

مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با استناد به گزارش ارائه شده هیأت مدیره به مجمع و سهامداران، تولید حق بیمه در سال 1397 را بالغ بر 44،373 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تولید حق بیمه با در نظر گرفتن الگوی اصلاح ساختار پورتفوی بیمه ای، نسبت به سال 1396، 27 درصد رشد داشته است.

مجامع فصلی مناطق چهار ، دو و شش بیمه آسیا برگزار شد

مدیر عامل بیمه آسیا در مجمع فصلی منطقه دو (استان های اصفهان ، چهارمحال وبختیاری ، یزد) نیز در بیاناتی،آگاهی از چالش ­ها و دغدغه های شرکت توسط بخش ­های صف و ستاد و ایجاد هماهنگی بیش از پیش بین آنها را از جمله مزایای برگزاری اینگونه مجامع ذکر کرد و افزود: ارزیابی صورت­ های مالی شرکت، نمایانگر عملکرد مطلوب بیمه ­آسیا است.

تأکید ویژه بیمه آسیا بر فروش بیمه های خرد و عمر و پس انداز

مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این سفر در نشستی با حضور سرپرست منطقه هفت، رؤسای استان ها و شعب تابعه و شبکه فروش ضمن تأکید بر توجه ویژه شبکه فروش بر فروش بیمه­ های خرد، بر لزوم ارتقاء فروش بیمه ­های عمر و پس انداز نیز اشاره کرد.

اعلام برنامه‌های «آسیا» برای گسترش بیمه‌های زندگی

مسعود بادین در خصوص تاثیر تورم بر تقاضای بیمه‌نامه‌های زندگی بیان کرد: قطعا تورم بر روند تقاضای بیمه‌های زندگی اثرگذار است؛ ولی اگر اطلاعا‌ت صحیح در مورد بیمه‌های زندگی ارائه شود و مردم بدانند با سرمایه‌گذاری اندک و خرید بیمه‌نامه زندگی از چه مزایایی برخوردار خواهند بود، تورم موجب کاهش تقاضای بیمه‌های زندگی نخواهد شد.

اصلاح ترکیب پرتفوی آسیا ضروری است

مسعود بادین با اشاره به وضعیت پرتفوی شرکت به ویژه در استان ها، اظهار داشت: برای بهبود ترکیب پرتفوی و افزایش بازدهی فعالیت ها، ضروری است تا تلاش مضاعفی در این زمینه صورت بگیرد و به جای افزایش نیروی انسانی، چیدمان نیروها در شعب اصلاح شود.

پربیننده