پنج شنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۵:۴۷ قبل از ظهر

اخبار زلزله

به مناسبت سالگرد زلزله کرمانشاه؛
لایحه بیمه حوادث طبیعی در فرایند بروکراتیک بین دولت و مجلس گیر کرد!

واقعیت این است که در سال‌های اخیر و پس از وقوع حوادث طبیعی از جمله زلزله در کشور، خبر پیگیری طرح یا همان لایحه بیمه حوادث طبیعی واحدهای مسکونی به شدت در صدر اخبار قرار گرفته اما هربار و پس از بررسی در دولت و یا مجلس شورای اسلامی، روند رسیدگی به آن به دلایل مختلفی متوقف و یا به کلی به فراموشی سپرده می‌شود.

۳۰ درصدتلفات پس از زلزله بر اثرآتش‌سوزی است/ برای زلزله بالای هفت ریشتر بیمارستان‌ها پاسخگو نیستند

محمد شکرچی زاده اضافه کرد: در فضای زلزله کشور باید مسائل پس از این حادثه نیز رسیدگی شود تا آمار تلفات بالا نرود و سیستم اطلاع‌رسانی در این مواقع بسیار بااهمیت است و سیستم‌های ارتباطی در تهران پاسخگوی نیاز مردم و مقامات کشور نبودند.

50 درصد زلزله های 20 سال گذشته استان البرزدر دوماه اخیر رخ داد

علی بیت‌اللهی افزود:ویژگی زلزله‌های اخیر، ناپایداری، وسعت فراوان و توزیع مکانی گسترده است و افزوده که در مجموع واقعیتی که وجود دارد این است که بعد از چند سال سکون و آرامش نسبی لرزه‌ای در کشور، فعالیت گسل‌ها به دلیل نیروها و تنش‌های تکنوتیکی (زمین‌ساخت صفحه‌ای) فعال شده‌اند.

بیمه پارسیان در مناطق زلزله زده غرب کشور مدرسه احداث می کند

هزینه سررسیدهای نوروز سال 1397 بیمه پارسیان، یک روز از حقوق همکاران و همچنین مبالغی که کارکنان این شرکت به حساب جداگانه ای که به همین منظور اختصاص یافته بود واریز نموده اند را پس ازجمع آوری برای ساخت یک باب مدرسه در یکی از مناطق زلزله زده غرب کشور اختصاص داد.

تولیدکانکس برای زلزله زدگان کرمانشاه به سازمان آموزش فنی و حرفه ای رسید

سلیمان پاک سرشت، با اشاره به اهمیت کارآفرینی برای ساکنان منطقه زلزله زده گفت: خط تولید کانکس را در این منطقه راه اندازی می کنیم.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
نرخ بیکاری جوانان ایران ۲ برابر جوانان جهان است + جدول


بررسی خبرنگار «نود اقتصادی» نشان می‌دهد
افزایش ۸۴۷ درصدی سرمایه‌گذاری در املاک بانک اقتصادنوین طی سال ۹۷

پربیننده