پنج شنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۷ ساعت ۵:۹:۴۶ بعد از ظهر

اخبار وزارت راه و شهر سازی

حسن زیاری، مدیرعامل اسبق شرکت راه آهن در گفتگو با «نود اقتصادی»:
دولت همچنان منتظر آمدن خارجی‌ها برای توسعه چابهار و انزلی است

حسن زیاری با انتقاد از طولانی شدن فرایند راه اندازی کریدور شمال به جنوب در کشور گفت که برخی در داخل منتظر حضور سرمایه گذاران هندی، آذربایجانی و روسی برای توسعه خطوط و بندر چابهار و یا انزلی هستند حال انکه سرمایه گذاران کشورهای مورد اشاره فقط به منافع کشور خود فکر کرده و سالهاست که فرصت سوزی می کنند.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در گفتگو با «نود اقتصادی»
تکمیل بیمارستان‌ها در سال گذشته توسط وزارت راه و شهرسازی نصف شد!

چنانچه گزارش سازمان مذکور در خصوص در شرف تحویل بودن پنج بیمارستان دیگر هم در سالجاری محاسبه شود، باز هم روند تکمیل و تحویل بیمارستان‌ها توسط این سازمان برای امسال نسبت به سال‌های 94 و 95 و حتی 93 دچار کاهش قابل توجه خواهد بود.

عملکرد موفق آخوندی در افزایش هزینه‌های زندگی!
افزایش 29 درصدی اجاره نشین‌ها در زمان مدیریت عباس آخوندی بر وزارتخانه راه و شهرسازی+ جدول و نمودار

کارشناسان علت این افزایش میزان اجاره بها را نتیجه سیاست‌های غلط عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی می‌دانند که سبب سخت تر شدن زندگی بسیاری از هموطنانمان شده است اما در مقابل این فشاری که بر زندگی مردم وارد شد، اهداف و برنامه‌های گروه‌هایی را نیز محقق کرد که از جمله آن می‌توان به مسئولین شهری تهران اشاره کرد که همچنان به دنبال افزایش هزینه‌های زندگی در تهران هستند.

خداحافظی دسته جمعی مشاوران آخوندی از وزارت راه و شهرسازی

برکنار از استعفای نفرات قبلی، گفته می‌شود که استعفای سید رضا هاشمی مشاور معماری وشهرسازی وزیرسابق راه وشهرسازی،"اصغر فخریه کاشان" مشاور وزیر سابق راه و شهرسازی در امور بین‌الملل و حسین عبده تبریزی مشاور وزیر سابق راه و شهرسازی در امور مدیریت و تامین مالی که همین چند وقت قبل رخ داده ارتباط چندانی با آمدن وزیر جدید راه وشهرسازی نداشته است.

آیا وزیر جدید راه و شهرسازی خبر دارد؟
جلسات هیات مدیره شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک تعطیل شد/ 2500 کارمند نظاره‌گر بی‌انضباطی در هیات مدیره یک شرکت صد در صد دولتی

این شرکت دارای 2500 نفر نیروی انسانی بوده که در قالب یک سـازمان مرکـزی در تهـران و 31 اداره در استان‌های کشور و 200 شعبه و 1000 واحد محلی فعال است.

سید فرشاد فاطمی، عضو هیات علمی دانشگاه شریف و معاون موسسه نیاوران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، شاید تا پایان 97 برسیم!


پربیننده