دوشنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۶:۲۹ بعد از ظهر

اخبار علی فاضلی

سید محمود هاشمی در گفتگو با «نود اقتصادی» مطرح کرد
اعتراض نائب رئیس اتاق اصناف به عدم برگزاری انتخابات هیات رئیسه!/ نمی‌گذارند جلسه برگزار شود!

نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفته است هنگامی که نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران تغییر می‌کند باید انتخابات هیات رئیسه و انتخابات داخلی برگزار شود و با توجه به درخواست کتبی هیات رئیسه به هیات عالی نظارت، متاسفانه از اجرایی شدن این موضوع ممانعت به عمل آمده که این امر، منجر به تضعیف قانون خواهد شد.

نشست بررسی عملکرد علی فاضلی در اتاق اصناف

فعالان حوزه اصناف با حضور در «نود اقتصادی» به ارزیابی عملکرد علی فاضلی رئیس فعلی اتاق اصناف در مدت ریاست او در این اتاق پرداختند.

قیمت نان ثابت ماند

«علی فاضلی» افزود: در پی اعتراضات مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزایش قیمت نان و هرگونه تغییری تا بررسی مجدد در کارگروه ستاد تنظیم بازار (شورای آرد و نان )متوقف شد.

رئیس اتاق اصناف:
دولت در این سه سال به خاطر انتخاباتهای مجلس و ریاست جمهوری جلوی افزایش قیمت نان را گرفت/ یارانه نان باید حذف شود

فاضلی گفت: سه سال است که اتحادیه‌های نانوایی سراسر کشور خواستار افزایش قیمت نان متناسب با تورم هستند، اما به‌دلایلی که مهم‌ترین آن مقاومت دولت با افزایش قیمت بود،‌قیمت نان افزایش نیافته است.

در حضور معاون اول رئیس جمهور اتفاق افتاد
کنایه‌های رئیس اتاق اصناف به جهانگیری: حداقل نشست فصلی برای شنیدن صدای بخش خصوصی برگزار کنید/ آقای جهانگیری حمایت شما از وزیر صنعت باید عملی باشد

علی فاضلی گفت: آقای جهانگیری! انتظار داریم که حداقل نشست‌های فصلی با حضور وزرای اقتصادی و روسای قوا برای شنیدن مشکلات بخش خصوصی برگزار کنید.

اعتراض جواد اوجی، مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز ایران به خروج بی دردسر توتال از ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
باید در قرارداد با توتال، بندِ غرامت لحاظ می‌شد


تحلیل دبیر دوم کمیسیون صنایع مجلس از دلایل افزایش قیمت خودروهای ایرانی؛‌
11 هزار نیروی مازاد در صنعت خودروسازی وجود دارد که یکی از دلایل گرانی خودرو است/ مواد اولیه برای خودروسازان گران تمام می‌شود
رئیس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان بلوکه شدن حساب تجار ایرانی در گرجستان را تایید کرد
در حال بررسی دلایل مسدود شدن حساب تجار ایرانی در گرجستان هستیم/ اجازه افتتاح حساب جدید را هم نمی‌دهند/ قرار شد سفارت پیگیری کند

پربیننده