چهارشنبه سی ام آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۵:۵۶ قبل از ظهر

اخبار عبدالناصر همتی

علی خضریان، کارشناس مسائل سیاسی:
طرف به عنوان سفیر چین انتخاب میشود و خانواده اش را زودتر به چین میفرستد، یکدفعه به او خبر میدهند رئیس بانک مرکزی شدی، این ناکارآمدی نیست!؟

خضریان گفت: طرف به عنوان سفیر چین انتخاب میشود و خانواده اش را زودتر به چین میفرستد، یکدفعه به او خبر میدهند رئیس بانک مرکزی شدی، این ناکارآمدی نیست!؟

حمید حسینی عضو اتاق بازرگانی:
انتصابات همتی در بانک مرکزی متناسب با شرایط جامعه نبود/ او همه نیروهای بانک ملی را وارد بانک مرکزی کرد

حسینی گفت: : آقای همتی رییس فعلی بانک مرکزی به جای استفاده از توان نیروهای بانک مرکزی، نیروهای بانک ملی را به بانک مرکزی می‌آورد، این برای سیستم سم است.

رئیس مرکز مطالعات مبانی و مدل‌های اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مهمترین چالش همتی 3 برابر شدن حجم نقدینگی است که باید آن را مدیریت کند/ 3 کاری که رئیس کل جدید بانک مرکزی باید انجام دهد

مهدی زریباف گفت: رئیس جدید بانک مرکزی باید بتواند قدرت خرید مردم را حفظ، رابطه ریال با دلار را قطع کند و منافع ملی را در الویت کاری بانک مرکزی قرار دهد که آقای همتی چنین توانایی را ندارد

هنوز جایگزین کریمی انتخاب نشده است!
خالی بودن صندلی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی وارد ماه دوم شد

باگذشت یک ماه از جدایی قابل پیش بینی "محمد علی کریمی" مدیر سابق روابط عمومی بانک مرکزی و پیوستن او به شهرداری تهران، بانک مرکزی در شرایط حساس کنونی، فاقد سخنگو و مدیر روابط عمومی است.

محمد خوش چهره، استاد بازنشسته دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
به حضور همتی در بانک مرکزی خوش بین نیستم/ دلار 4200 تومانی، میلیاردها دلار از ذخایر کشور را کاهش داد، با یکی دو تصمیم نمی‌توان آن اشتباه را جبران کرد!

محمد خوش چهره استاد بازنشسته دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران در خصوص اظهارات دیروز رئیس بانک مرکزی درباره بسته جدید ارزی دولت به خبرنگار «نود اقتصادی» گفت به این اوضاع و تعویض افراد خوشبین نیستم. بعید است که آقای همتی بتواند شرایط اقتصادی را عادی کند.

فیلم/ وحید محمودی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مصاحبه مسعود کرباسیان در فروردین 97 بازار ارز را بهم ریخت


پربیننده