سه شنبه یکم خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۶:۱۶ قبل از ظهر

اخبار صنعت بیمه

سازمان های سنتی برای بقا ، ملزم به استفاده از فناوری هستند

ابراهیم کاردگر،در نخستین نشست راهبردی فناوران و صنعت بیمه افزود: فناوری اطلاعات دردهه های اخیر موجب ایجاد تغییرات بسزایی در صنایع شده است و صنایع مالی از جمله صنعت بیمه از این امر مستثنی نبودند.

میانگین وزنی فروش بیمه های عمر و پس انداز آسیا افزایش یافت

احمد سربخشیان از افزایش میانگین وزنی فروش و رشد سرمایه بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا خبر داد ودر پایان به شرح تدوین نخستین آیین نامه اعطای جوایز در شرکت بیمه ­آسیا و فرآیند انتخاب بیمه­ گذاران برگزیده با حضور هیأت نظارت پرداخت.

ایجاد اطمینان خاطر برای تولیدکنندگان وظیفه مهم صنعت بیمه است

ابراهیم کاردگر با اشاره به نام گذاری سال 1397 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: بیمه به عنوان یک نهاد در کنار سایر نهادهای اقتصادی می تواند نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در اقتصاد کلان کشور داشته باشد.

معاون فنی شرکت بیمه دانا در گفتگو با «نود اقتصادی»:
بازنشست شدم/ مدیرعامل بیمه دانا هم بازنشسته است

سیاوش سعیدیان راد گفت تعدادی بازنشسته همچنان در شرکت بیمه دانا مشغول به فعالیت بوده و مدعی شد که مدیرعامل شرکت بیمه دانا و یکی از مدیران شعب هم از جمله بازنشستگان فعال در این شرکت به شمار می‌روند.

مهلت استفاده از حق تقدم افزایش سرمایه سرمد تمدید شد

مهلت استفاده از حق تقدم مذکور بر اساس مصوبه هیأت مدیره شرکت و موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار برای سهامدارانی که تاکنون موفق به استفاده از حق تقدم خرید سهام افزایش سرمایه مصوب مجمع عمومی فوق العاده مورخ 96/10/17 شرکت بیمه سرمد (سهامی عام) نشده اند.

اعتراض جواد اوجی، مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز ایران به خروج بی دردسر توتال از ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
باید در قرارداد با توتال، بندِ غرامت لحاظ می‌شد


تحلیل دبیر دوم کمیسیون صنایع مجلس از دلایل افزایش قیمت خودروهای ایرانی؛‌
11 هزار نیروی مازاد در صنعت خودروسازی وجود دارد که یکی از دلایل گرانی خودرو است/ مواد اولیه برای خودروسازان گران تمام می‌شود
رئیس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان بلوکه شدن حساب تجار ایرانی در گرجستان را تایید کرد
در حال بررسی دلایل مسدود شدن حساب تجار ایرانی در گرجستان هستیم/ اجازه افتتاح حساب جدید را هم نمی‌دهند/ قرار شد سفارت پیگیری کند

پربیننده