جمعه چهارم اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۹:۳۵ قبل از ظهر

اخبار افزایش قیمت دلار

واکنش نوبخت به دلار 4950 تومانی:
براساس محاسبات ما قیمت دلار باید زیر ۴۰۰۰ تومان باشد/ بانک مرکزی باید مدیریت قوی‌تری بر بازار ارز داشته باشد

سخنگوی دولت گفت: باید مدیریت قوی‌تری را از طرف بانک مرکزی داشته باشیم و باید بپذیریم جایی که ثبات اقتصادی ملی ما مطرح است بانک مرکزی باید ورود پیدا کند.

قیمت سکه و دلار افزایشی شد

در معاملات امروز بازار، هر سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 60 هزار ریال افزایش رو به رو شد و به 14 میلیون و 730 هزار ریال رسید؛ نیم سکه نیز با رشد 55 هزار ریالی 7 میلیون و 265هزار ریال به فروش رفت.

دلار آزاد به 44 هزار ریال رسید/ سکه تمام طرح جدید14 میلیون و 725 هزار ریال

در بازار سکه و طلا قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید (امامی) با 35 هزار ریال افزایش به 14 میلیون و 725 هزار ریال رسید اما سکه تمام طرح قدیم (بهار آزادی) تغییری نداشت و 14 میلیون و 470 هزار ریال عرضه شد.

دلار و سکه گرانتر شدند

امروز در بازار طلا نیز بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با 90 هزار ریال رشد، به 13 میلیون و 975 هزار ریال رسید اما سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ثابت ماند و 13 میلیون و 620 هزار ریال فروخته شد.

قیمت دلار ازمرز 42 هزار ریال گذشت/ سکه طلا هم 110 هزار ریال گران شد

امروز قیمت هر سکه تمام طرح جدید 110 هزار ریال در بازار رشد کرد و به 14 میلیون و 378 هزار ریال رسید؛ سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با رشد بها، 100 هزار ریالی 13 میلیون و 780 هزار ریال عرضه شد.

کنایه دکتر داوود سوری، استاد اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف به برخی وزرای روحانی در گفتگو با «نود اقتصادی»
شخصی که از جوانی در دولت بوده، چطور می‌تواند ثروتمند شود

در همه جای دنیا افرادی که وارد بخش دولتی می‌شوند، فعالیت تجاری را کنار می‌گذارند، اما در ایران اینطور نیست/ دولت‌ها پول‌پاشی را انتخاب می‌کنند چون ساده‌تر است و نمود بهتری هم دارد. مخالف ایجاد شغل با پول‌پاشی هستم


گزارش «نود اقتصادی» از مسافرت‌های دائمی رئیس کل بیمه مرکزی به کشورهای اروپایی؛
همتی بخش خصوصی صنعت بیمه را به گردهمایی یورومانی نبرد!

پربیننده