سه شنبه یکم خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۱۶:۲۸ قبل از ظهر

اخبار شرکت بیمه آسیا

سازمان های سنتی برای بقا ، ملزم به استفاده از فناوری هستند

ابراهیم کاردگر،در نخستین نشست راهبردی فناوران و صنعت بیمه افزود: فناوری اطلاعات دردهه های اخیر موجب ایجاد تغییرات بسزایی در صنایع شده است و صنایع مالی از جمله صنعت بیمه از این امر مستثنی نبودند.

میانگین وزنی فروش بیمه های عمر و پس انداز آسیا افزایش یافت

احمد سربخشیان از افزایش میانگین وزنی فروش و رشد سرمایه بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا خبر داد ودر پایان به شرح تدوین نخستین آیین نامه اعطای جوایز در شرکت بیمه ­آسیا و فرآیند انتخاب بیمه­ گذاران برگزیده با حضور هیأت نظارت پرداخت.

ایجاد اطمینان خاطر برای تولیدکنندگان وظیفه مهم صنعت بیمه است

ابراهیم کاردگر با اشاره به نام گذاری سال 1397 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: بیمه به عنوان یک نهاد در کنار سایر نهادهای اقتصادی می تواند نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در اقتصاد کلان کشور داشته باشد.

گزارش اختصاصی «نود اقتصادی» از فروش دقیقه نودی سهام دولت در بیمه آسیا؛
نفوذ انگلیسی در بیمه آسیا!

نجواهای مختلفی از صنعت به گوش می رسد، دایر بر اینکه سهامدار خارجی شرکت بیمه آسیا به دنبال خرید سهام دولت در این شرکت بیمه ای بوده که درصورت درستی این مدعا،عمده سهام این شرکت در اختیار دو شرکت مذکور قرار خواهد گرفت و این امر نتیجه ای جز "تیک اور" در بر نخواهد داشت.

آسیا رتبه اول گروه موسسات بیمه ای را کسب کرد

در مراسمی که با حضوروزیر صنعت، معدن و تجارت، مسئولان سازمان مدیریت صنعتی و مرکز رتبه بندی شرکت های برتر ، مدیران عامل شرکت های برترایران و فعالان اقتصادی کشور در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، بیمه آسیا برای چهارمین سال متوالی به عنوان رتبه اول گروه موسسات بیمه ای شرکت های برتر ایران معرفی شد.

اعتراض جواد اوجی، مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز ایران به خروج بی دردسر توتال از ایران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
باید در قرارداد با توتال، بندِ غرامت لحاظ می‌شد


تحلیل دبیر دوم کمیسیون صنایع مجلس از دلایل افزایش قیمت خودروهای ایرانی؛‌
11 هزار نیروی مازاد در صنعت خودروسازی وجود دارد که یکی از دلایل گرانی خودرو است/ مواد اولیه برای خودروسازان گران تمام می‌شود
رئیس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان بلوکه شدن حساب تجار ایرانی در گرجستان را تایید کرد
در حال بررسی دلایل مسدود شدن حساب تجار ایرانی در گرجستان هستیم/ اجازه افتتاح حساب جدید را هم نمی‌دهند/ قرار شد سفارت پیگیری کند

پربیننده