چهارشنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۵:۲۱ قبل از ظهر

اخبار شرکت بیمه اتکایی امین

نظارت کار آمدی توسط بیمه مرکزی بر شرکت های بیمه ای صورت نمی گیرد!

"مصطفی کیایی"،تصریح کرده که نظارت کارآمدی توسط بیمه مرکزی بر روی شرکت های بیمه مستقیم در صدور بیمه نامه بر اساس نرخ های فنی صورت نگرفته و موجب شده که درپی رقابت های ناسالم نرخ های حق بیمه با کاهش بسیار زیادی مواجه شوند.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
بیمه اتکایی امین نتوانست بدهی خارجی خود را بعد از برجام صاف کند

شرکت بیمه اتکایی امین با وجود اجرایی شدن برجام از دیماه سه سال قبل، تا اکنون همچنان در تسویه بدهی و طلب خویش از شرکت‌های بیمه‌ای خارجی ناتوان بوده است.

اختصاصی «نود اقتصادی»: انتقاد شدید مدیر عامل شرکت بیمه اتکایی امین از عبدالناصر همتی؛
چندین نامه به مدیران بیمه مرکزی نوشتم، هیچ پاسخی نمی‌دهند/ فعالیت‌های بیمه مرکزی ما را به تنگنا برده است/ 90 درصد بیمه اتکایی دست دولت است!

سید مصطفی کیایی، در نامه خود خطاب به مصدق، معاون طرح و برنامه بیمه مرکزی آورده است که شرکت‌های بیمه مستقیم درهیچ کشوری از جهان نمی توانند قبولی و واگذاری بیمه اتکایی داشته باشند.

اهلیت خریدار بلوک اتکایی "امین" تایید نشد/ بلوک 11 درصدی "اتکام" فروش نرفت

مصطفی کیائی،مدیر عامل شرکت بیمه اتکایی امین در تماس با خبرنگار بورس «نود اقتصادی»،علت فروش نرفتن سهام شرکت متبوع خود را ناشی ازتایید نشدن اهلیت خریدار این بلوک دانست وتوضیح دادکه زمان اهلیت خریدار این بلوک تمام شده بود.

رئیس کل بیمه مرکزی:
بیمه اتکایی که هیچ ریسکی نپذیرد بیمه مرکزی هم در مجوز آن تجدید نظر می‌کند/ استقبال بیمه مرکزی از کاهش سن اعضای هیئت مدیره شرکت های بیمه ای

عبدالناصر همتی تصریح کرد: هرشرکت اتکایی که پرتفوی بیمه مرکزی را می‌خواهد ما آماده واگذاری هستیم اما قرار نیست که پرتفوی را انتخابی برای خود بردارند.

یادداشت دکتر وحید شقاقی شهری به بهانه اظهارات اخیر وزیر بهداشت؛
8 تصمیم اشتباه دولت روحانی در روزهای بحرانی اقتصاد!


پربیننده