پنج شنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۸:۵۲ قبل از ظهر

اخبار چالش صنعت بیمه

عملکرد مدیران بیمه ملت برای بزرگترشدن پرتفو عجولانه است!

عملکرد مدیران شرکت بیمه ملت برای بزرگتر شدن پرتفو اگر هدفمند نیز باشد اما کمی عجولانه به نظر می رسد، زیرا در این سبک برای افزایش سرمایه که اخیرا" کشتی شرکت های دیگری را نیز به گل نشانده، با جمع آوری پرتفوهای زیانده بازار در دو رشته زیان ده ثالث و درمان صورت می پذیرد.

مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در گفتگو با «نود اقتصادی»:
بانک خاورمیانه نفوذ ویژه‌ای در بیمه خاورمیانه ندارد!/ شرکت‌های بیمه‌ای منابع بیمه عمر را در جای دیگری خرج کرده‌اند

خلیل حسن زاده کمند گفته است که این شرکت بیمه ای، هیچگاه زیر سایه بانک خاورمیانه نبوده و این بانک هم به نحوی عمل نکرده که بیمه خاورمیانه را زیر سایه خود داشته باشد هر چند که رسوب منابع مالی (پول) ما، در بانک خاورمیانه است.

افزایش سرعت تکمیل شعب در بیمه سرمد/ سهم استان زنجان از بازار بیمه کشور اندک است

کاتب گفت: علی‌رغم وجود پتانسیل‌های موجود در این استان، سهم آن از بازار بیمه کشور اندک می‌باشد که افزایش این سهم، نیازمند همتی عظیم از سوی همه همکاران در صنعت بیمه کشور است.

مدیرکل بیمه دانا هرمزگان در گفتگو با «نود اقتصادی» تایید کرد
6 ماه گذشت، بیمه دانا خسارت حادثه دیدگان هرمزگانی را نداد

مدیرکل بیمه دانا در استان هرمزگان تسویه کامل تعهدات و پرداخت خسارت بیمه‌ای شرکت متبوع خود در قبال فوت شدگان و مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش آموز استان هرمزگان را به اردیبهشت ماه سال جاری موکول کرده است.

شستا 2 هزار میلیارد در صنعت دارو تزریق می کند/ فروش 800 میلیارد تومانی املاک و مستغلات در سالجاری

مرتضی لطفی گفت:ایران سازه، پارس سازه و ایوان بهشت سه شرکتی به شمار می رود که ادغام شده است و از این طریق توانسته ایم بخشی از سرمایه ها و نیروها را آزاد کنیم.

گزارش اختصاصی «نوداقتصادی» از جدیدترین گزارش بانک جهانی + جدول
رتبه ایران در 9 شاخص فضای کسب و کار سقوط کرد

ایران در شاخص شروع کسب و کار یک پله، شرایط و مقررات اخذ مجوز ساخت 4 پله، دسترسی به برق 4 پله، ثبت مالکیت یک پله، حمایت از سرمایه گذاران خرد یک پله، سهولت پرداخت مالیات دو پله، تجارت فرامرزی یک پله، اجرای قراردادها 4 پله و ورشکستگی و پرداخت دیون 6 پله با سقوط مواجه شده و تنها رتبه ایران در بخش اخذ اعتبارات یک رتبه بهبود یافته است.


پربیننده