جمعه چهارم اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۰:۴۸ قبل از ظهر

اخبار شرکت بیمه سرمد

پرتفوی شرکت بیمه سرمد 70 درصد افزایش یافت

اسماعیل دلفراز در ادامه آورده است:در طول مدت کوتاه، همه تلاش خود را بی تکلف و بی ادعا در راستای اعتلای شرکت بیمه سرمد به کار بستم و هر آنچه در این مدت محقق شد بعد از لطف پروردگار متعال ، تلاش بی شائبه همکاران بوده است.

ساختمان‌های شرکت پدیده شاندیز تحت پوشش بیمه سرمد قرار گرفت

فعالیت‌های عمرانی و ساختمان‌های اداری، بازار و پروژه‌های در حال احداث شرکت ساختمان و ابنیه شاندیز در شهررویایی پدیده تحت پوشش بیمه‌های تمام‌خطر اموال و مسئولیت و تمام‌خطر پیمانکاری این شرکت قرار گرفت.

عملکرد 10 ماهه شرکت بیمه سرمد در آیینه آمار/حق بیمه تولیدی 72 درصد رشد کرد

نسبت خسارت صنعت در این رشته در سال 95 ، 57 درصد بوده است و عملکرد شرکت بیمه سرمد با ضریب خسارت 33 درصدی در سال 96 نشان‌دهنده مدیریت ریسک مطلوب این شرکت است.

ساختمان‌های آستان قدس رضوی تحت پوشش بیمه سرمد قرار گرفت

ساختمان های مذکور، 35 ساختمان مربوط به آستان قدس و 19 ساختمان دیگر نیز متعلق به بنیاد فرهنگی رضوی از زیر مجموعه های آستان قدس رضوی است.

خرید بیمه نامه عمر سرمد برای ذینفعان، به جای دریافت خسارت

انتشار عناوین متعدد کتاب کودک و نوجوان با هدف فرهنگ‌سازی و آموزش مفاهیم بیمه‌ای به زبان ساده و از سنین پایین توسط شرکت‌های بیمه، مشارکت‌پذیری و انسجام همه شرکت‌ها در رواج بیمه‌های زندگی در میان تمام اقشار جامعه، اتفاقات مثبتی را در صنعت بیمه کشور رقم زده است.

کنایه دکتر داوود سوری، استاد اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف به برخی وزرای روحانی در گفتگو با «نود اقتصادی»
شخصی که از جوانی در دولت بوده، چطور می‌تواند ثروتمند شود

در همه جای دنیا افرادی که وارد بخش دولتی می‌شوند، فعالیت تجاری را کنار می‌گذارند، اما در ایران اینطور نیست/ دولت‌ها پول‌پاشی را انتخاب می‌کنند چون ساده‌تر است و نمود بهتری هم دارد. مخالف ایجاد شغل با پول‌پاشی هستم


گزارش «نود اقتصادی» از مسافرت‌های دائمی رئیس کل بیمه مرکزی به کشورهای اروپایی؛
همتی بخش خصوصی صنعت بیمه را به گردهمایی یورومانی نبرد!

پربیننده