شنبه دوم شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳:۵۶ قبل از ظهر

اخبار تالار شیشه ای بورس

سهام قندی‌ها و صنایع غذایی حباب دارد

مهدی طحانی به علت رشد دیروز و امروز شاخص بورس اشاره و بیان کرد: درست است که کشور با عمده مسائل سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند و وجود چنین مسائل سیاسی هم قابل حدس بود اما به دلیل روبرو بودن با فصل مجامع زمینه رشد بازار سرمایه فراهم شده است.

شاخص بورس تهران هیجان زده شد

صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با ۵۹۹ واحد، نماد شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه) با ۲۷۳ واحد، نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با ۲۳۰ واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با ۲۲۹ واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) با ۲۲۵ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با ۲۱۲ واحد و توسعه معادن و فلزات (ومعادن) با ۲۰۲ واحد بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

چراغ های تالار شیشه ای به رنگ قرمزدر آمد

نماد نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با 215 واحد، گروه مپنا (رمپنا) با 181 واحد، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با 168 واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با 154 واحد، معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با 146 واحد اثر منفی از جمله گروه هایی بودند که افت شاخص بورس را رقم زدند.

شاخص بورس درجا زد

در معاملات امروز نمادهای کگل (صنعتی و معدنی گل گهر)، کچاد (صنعتی و معدنی چادرملو)، و نیرو (سرمایه گذاری نیرو) در معاملات امروز بالاترین تاثیر مثبت بر شاخص را داشت.

شاخص بورس253 پله سقوط کرد

بازار بورس در آخرین روز کاری هفته، با روندی منفی دنبال شد و بسیاری از فعالان بازار سرمایه، به دنبال فروش سهام خود بودند.

بررسی خبرنگار «نود اقتصادی» نشان می‌دهد
متوسط هزینه ماهانه زندگی در تهران ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان


بررسی خبرنگار «نود اقتصادی» نشان می‌دهد
در دولت روحانی قیمت خانه در منطقه ۲۲ تهران 5 برابر شد
فیلم/ فرشاد مومنی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه ادعا کرد:
با حذف صفرها از پول ملی، اختلاس‌ها هم بیشتر می‌شود
خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
نرخ بیکاری جوانان ایران ۲ برابر جوانان جهان است + جدول

پربیننده