چهارشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲:۴ بعد از ظهر

اخبار محمد شریعتمداری

گزارش اختصاصی «نود اقتصادی» از جزئیات افشاگری شریعتمداری در بدو ورود به وزارت تعاون؛
34 چند شغله متخلف در زیرمجموعه وزارت کار!

ناگفته پیداست که آثار پیدا و پنهان انتشار لیست اعضای هیات مدیره شرکت های وابسته به وزارت تعاون تا روزهای آتی ادامه خواهد یافت چرا که با گشت و گذار در فهرست بلند بالای مذکور، ازچهره بسیاری ازمدیران مختلف چند شغله سیاسی و حتی اقتصادی پرده برداری شده است.

پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق بازرگانی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
نمی‌دانم چقدر از عملکرد یکسال اخیر وزارت صمت را به پای آقای شریعتمداری بنویسیم و چقدرش را به پای کل دولت!/ بالاتر از وزرا خیلی از تصمیمات را میگیرند

سلطانی گفت: نمی‌دانم چقدر از عملکرد یکسال اخیر وزارت صمت را به پای آقای شریعتمداری بنویسیم و چقدرش را به پای کل دولت!

سید جواد حسینی کیا، نماینده مجلس در گفتگو با «نود اقتصادی»:
شریعتمداری اگر توانمند بود در همان وزارت صنعت می‌ماند/ معلوم نیست رئیس جمهور بر چه اساسی شریعتمداری را به وزارت کار فرستاد/ آخوندی زرنگی کرد و برای فرار از استیضاح استعفا داد

حسینی کیا گفت: اینکه دولت آقای شریعتمداری را به عنوان وزیر کار منصوب کرده نشانه عدم توانمتدی دولت است.اگر آقای شریعتمداری فردی توانمندی بود در همان وزارت صنعت می‌ماند بر چه اساسی شریعتمداری باید وزیر کار شود؟

عضو اتحادیه خشکبار در گفتگو با «نود اقتصادی»:
انتظار نداشتیم شریعتمداری در وزارت صنعت اینقدر ضعیف کار کند/ شریعتمداری وزارت کار برود، وضع معیشت و اشتغال مردم بدتر خواهد شد/ آقای شریعتمداری روحیه لازم را برای وزارت کار ندارد

ارزانی ممقانی گفت: انتظار ما از آقای شریعتمداری این نبود که این چنین ضعیف کار کنند و با این نوع کار کردن اگر ایشان به سمت وزارت کار بروند مطمئنم که وزارت کار هم وضعیت خوبی پیدا نمی کند و اوضاع معیشت، اشتغال و رکودی که در کشور است بهتر نخواهد شد و شاید بدتر میشود، زیرا آقای شریعتمداری آن روحیه لازم را برای کار کردن در وزارت کار ندارد..

بابک نورایی، عضو اتاق بازرگانی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
بعید می‌دانم مجلس به شریعتمداری رای مثبت دهد/ استعفای شریعتمداری فرار به جلو بود/ او نتوانست وزارت صمت را اداره کند، چطور می‌خواهد وزارت کار و رفاه را اداره کند!

نورایی گفت: شریعتمداری استعفا داد تا خیانت‌های زمان نعمت‌زاده درباره ثبت سفارش خودرو و پتروشیمی‌ها در جلسه استیضاح افشا نشود.

«نود اقتصادی» به بهانه قرارداد فاینانسی جدید ایران و برزیل، تمام فایناس‌های سالهای اخیر را بررسی کرد؛
همه فاینانس‌های سرکاری دولت روحانی


پربیننده