جمعه چهارم اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۱:۳۴ قبل از ظهر

اخبار صرافی

نرخ دلار و انواع سکه در بازار آزاد نزولی شد

در بازار مسکوکات طلا هر قطعه سکه تمام طرح جدید با 20 هزار ریال کاهش 15 میلیون و 673 هزار ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 100 هزار ریال افت 15 میلیون و 120 هزار ریال به فروش می رود و هر نیم سکه نیز با کاهش 70 هزار ریالی هفت میلیون و 615 هزار ریال عرضه می شود.

علی اکبر محرابی اقتصاددان و فارغ التحصیل اقتصاد از دانشگاه مون پلیه در گفتگو با «نود اقتصادی:
گرانی سکه کار دلال‌هاست/ طلا و سکه خیلی هم گران شود، بر اقتصاد ایران اثر منفی ندارد

علی اکبر محرابی افزود: این دلال‌ها هستند که با پول بازی می‌کنند. بازی کردن دلال‌ها بستگی به شرایط دارد. مدتی است به بازار مسکن توجه‌ای ندارند و در حال حاضر روی بازار سکه و ارز زوم کرده‌اند.

قیمت دلار و سکه در بازار آزاد افزایشی ماند

بازار ارز روز پر نوسانی را پشت سر گذاشت؛ قیمت دلار که در آغاز معاملات امروز 45 هزار و 880 ریال بود، بین 45 هزار و 770 ریال تا 46 هزار و 150 هزار ریال نوسان داشت و در نهایت در کانال 45 هزار ریالی آرام گرفت.

قیمت دلار 90 ریال کاهش یافت

در بازار سکه، امروز هر قطعه سکه تمام طرح جدید با هشت هزار ریال رشد 15 میلیون و 198 هزار ریال، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت 14 هزار و 920 ریال و هر نیم سکه با افت 30 هزار ریالی 7 میلیون و 445 هزار ریال به فروش رفت.

دلار آزاد به 44 هزار ریال رسید/ سکه تمام طرح جدید14 میلیون و 725 هزار ریال

در بازار سکه و طلا قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید (امامی) با 35 هزار ریال افزایش به 14 میلیون و 725 هزار ریال رسید اما سکه تمام طرح قدیم (بهار آزادی) تغییری نداشت و 14 میلیون و 470 هزار ریال عرضه شد.

کنایه دکتر داوود سوری، استاد اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف به برخی وزرای روحانی در گفتگو با «نود اقتصادی»
شخصی که از جوانی در دولت بوده، چطور می‌تواند ثروتمند شود

در همه جای دنیا افرادی که وارد بخش دولتی می‌شوند، فعالیت تجاری را کنار می‌گذارند، اما در ایران اینطور نیست/ دولت‌ها پول‌پاشی را انتخاب می‌کنند چون ساده‌تر است و نمود بهتری هم دارد. مخالف ایجاد شغل با پول‌پاشی هستم


گزارش «نود اقتصادی» از مسافرت‌های دائمی رئیس کل بیمه مرکزی به کشورهای اروپایی؛
همتی بخش خصوصی صنعت بیمه را به گردهمایی یورومانی نبرد!

پربیننده