سه شنبه سی ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۶:۲۴ قبل از ظهر

اخبار شرکت واگن پارس اراک

تسهیلات ویژه به شرکت های بهره بردار ریلی پرداخت نمی شود

محمدرضا مختاری ادامه داد: تا پایان سال جاری نیز 30 دستگاه واگن باری و مسافربری در این واحد مادر تخصصی تولید خودروهای ریلی ساخته می شود و به ناوگان ریلی کشور می پیوندد.

مدیر عامل شرکت واگن پارس در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مذاکره شرکت روسی- فرانسوی برای خرید بزرگترین کارخانه واگن‌ سازی ایران/ اروپایی‌ها روی خوشی برای ورود به ایران از خود نشان ندادند

محمدرضا مختاری تذکر داد که اگر دولت بتواند تسهیلات مناسب را در اختیار شرکت بهره بردار و خریدار واگن داخلی قرار دهد دیگر هیچ احتیاجی به فاینانس روسیه و واردات واگن از هیچ کشوری وجود ندارد و ازا ینکه به دلیل نبود نقدینگی چنین رخدادی صورت پذیرفته ابراز تاسف کرد.

مدیر عامل شرکت واگن پارس در گفتگو با «نسیم آنلاین»:
پول نداریم، بانک دولتی صنعت و معدن هم به ما کمک نمی‌کند/ 20 درصد کارخانه در حالِ کار است!

محمدرضا مختاری گفت: در حال حاضر قرارداد ساخت یک هزار دستگاه واگن باری و مسافری بین این شرکت و شرکتهای بهره بردار به امضا رسیده اما شرکت‌های مذکور و مشتریان واگن پارس توان پرداخت ساخت و تحویل واگن‌ها را ندارند!

استقبال رسمی مدیرعامل شرکت راه‌آهن‌:
قطارهای وارداتی به ایران رسید

مراسم استقبال از نخستین قطار باری چین امروز دوشنبه ۲۶ بهمن در ایستگاه راه‌آهن تهران با حضور محسن پورسیدآقایی مدیرعامل شرکت راه‌آهن‌ و سفرای کشورهای چین٬ ترکمنستان و قزاقستان برگزار شد.

اخبار آرشیوی

حسین عاشوری، مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک در نشستی از بومی شدن فن‌آوری طراحی و ساخت قطارهای مسافربری سریع‌السیر با سرعت 200 کیلومتر در ساعت در این شرکت خبر داد

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
سقوط ۶ پله‌ای رتبه ایران در گردشگری حلال!


پربیننده