شنبه دوم شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴:۱۸ بعد از ظهر

اخبار آمار معاملات بورس

شاخص بورس پا پس کشید!

فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با ۲۱۵ واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) با ۱۶۴ واحد و گروه مپنا (سهامی عام) (رمپنا) با ۱۳۵ واحد از جمله گروه‌هایی بودند که افت شاخص بورس را رقم زدند.

سهام قندی‌ها و صنایع غذایی حباب دارد

مهدی طحانی به علت رشد دیروز و امروز شاخص بورس اشاره و بیان کرد: درست است که کشور با عمده مسائل سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند و وجود چنین مسائل سیاسی هم قابل حدس بود اما به دلیل روبرو بودن با فصل مجامع زمینه رشد بازار سرمایه فراهم شده است.

شاخص بورس تهران هیجان زده شد

صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با ۵۹۹ واحد، نماد شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه) با ۲۷۳ واحد، نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با ۲۳۰ واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با ۲۲۹ واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) با ۲۲۵ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با ۲۱۲ واحد و توسعه معادن و فلزات (ومعادن) با ۲۰۲ واحد بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

شاخص بورس 2439 واحد قد کشید

بین تمامی نمادها، پتروشیمی مبین (مبین) با ۱۹۶ واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با ۱۸۳ واحد، مخابرات ایران (اخابر) با ۱۱۸ واحد، بانک ملت (وبملت) با ۸۱ واحد، فولاد خوزستان (فخوز) با ۷۷ واحد، سایپا (خساپا) با ۷۵ واحد و فولاد خوزستان (فخاس) با ۷۲ واحد در بین تمامی نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

شاخص بورس صعودی شد

فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با 366 واحد، بانک ملت (وبملت) با 212 واحد، پتروشیمی پارس (پارس) با 192 واحد، ملی صنایع مس ایران (فملی) با 175 واحد، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با 171 واحد، پتروشیمی مبین (مبین) با 159 واحد و صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با 114 واحد واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

بررسی خبرنگار «نود اقتصادی» نشان می‌دهد
متوسط هزینه ماهانه زندگی در تهران ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان


بررسی خبرنگار «نود اقتصادی» نشان می‌دهد
در دولت روحانی قیمت خانه در منطقه ۲۲ تهران 5 برابر شد
محمدعلی فرخ‌مهر، رئیس اتحادیه هتل داران تهران:
هتلهای تهران 30 درصد کاهش اشتغال داشتند/ هتلهای دولتی 5 ستاره در حد یک هتل دو ستاره خدمات می‌دهند
فیلم/ فرشاد مومنی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه ادعا کرد:
با حذف صفرها از پول ملی، اختلاس‌ها هم بیشتر می‌شود

پربیننده