سه شنبه سی ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۴:۲۰ قبل از ظهر

اخبار محمد نهاوندیان

انتقاد پرویز حسابی عضو اتاق بازرگانی از نحوه اداره اتاق:
از زمان نهاوندیان به بعد درآمدهای میلیاردی وارد اتاق بازرگانی شده که صرف هیچ می‌شود/ مالیات بازرگانان صرف حقوق ۵۰ میلیون تومانی کارکنان اتاق می‌شود

حسابی گفت: از زمان نهاوندیان به بعد درآمدهای میلیاردی وارد اتاق بازرگانی شده که صرف هیچ می‌شود.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
انتصاب دوستِ پسر محمد نهاوندیان،‌ معاون اقتصادی رئیس‌جمهور در یک شرکت خودروسازی!/ "ایمان فرجام نیا"، مدیرکل سابق دفتر امور مدیران ارشد ریاست جمهوری در صنعت خودروسازی پست گرفت

لیست اعضای هئیت مدیره شرکتهای تابعه خودروسازان به خوبی موید این گزاره است که "شرکت‌های خودروسازی در نبود نظارت به یک حیات خلوت برای سیاسیون تبدیل شده است. یکی از این چهره‌ها "ایمان فرجام نیا"، مدیرکل دفتر امور مدیران ارشد ریاست جمهوری بوده که گفته می‌شود که از دوستان نزدیک فرزند محمد نهاوندیان است.

بهمن آرمان، دبیر هیات امنای صندوق ذخیره ارزی در دولت اصلاحات در گفتگو با «نود اقتصادی»:
یاران روحانی آنقدر سیرند که درد اقتصادی مردم را نمی‌فهمند

آرمان گفت: بین سطح تحصیلات و بینش هیچ ارتباطی وجود ندارد. می‌توانید استاد دانشگاه کمبرج هم باشید ولی بینش نداشته باشید. این افراد اقتصاد خوانده‌اند ولی عملکرد خاصی نداشتند. آقای نهاوندیان آن زمان که در اتاق بازرگانی بودند هم عملکرد خاصی نداشتند. آقای نیلی هم در سمتهای مهمی بودند ولی مثل آقای نهاوندیان گره‌ای از اقتصاد ایران باز نکردند.

فیلم:: بهمن آرمان، دبیر هیات امنای صندوق ذخیره ارزی در دولت اصلاحات در گفتگو با «نود اقتصادی»:
نیلی و نهاوندیان بینش اقتصادی ندارند/ این دو نفر هیچ گره‌ای از اقتصاد ایران باز نکردند!

آرمان گفت: بین سطح تحصیلات و بینش هیچ ارتباطی وجود ندارد. می‌توانید استاد دانشگاه کمبریج هم باشید ولی بینش نداشته باشید. آقایان نیلی و نهاوندیان اقتصاد خوانده‌اند ولی عملکرد خاصی نداشتند.

حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در گفتگو با «نود اقتصادی»:
نیلی و نهاوندیان به روحانی گفتند مشکلات اقتصاد ایران با مذاکره با آمریکا حل می‌شود

عباسی گفت: اشتباه فوق استراتژیک دولت یازدهم این بود که تمام تخم‌مرغ‌هایش را در یک سبد گذاشت. باور دولت این بود که 100 روزه مذاکره می‌کند و همه موضوعاتی که طرف مقابل روی آنها حساس است مانند هلوکاست و انرژی هسته‌ای محو می‌شود.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
سقوط ۶ پله‌ای رتبه ایران در گردشگری حلال!


پربیننده