پنج شنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۰:۵۶ بعد از ظهر

اخبار عباس آخوندی

عملکرد موفق آخوندی در افزایش هزینه‌های زندگی!
افزایش 29 درصدی اجاره نشین‌ها در زمان مدیریت عباس آخوندی بر وزارتخانه راه و شهرسازی+ جدول و نمودار

کارشناسان علت این افزایش میزان اجاره بها را نتیجه سیاست‌های غلط عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی می‌دانند که سبب سخت تر شدن زندگی بسیاری از هموطنانمان شده است اما در مقابل این فشاری که بر زندگی مردم وارد شد، اهداف و برنامه‌های گروه‌هایی را نیز محقق کرد که از جمله آن می‌توان به مسئولین شهری تهران اشاره کرد که همچنان به دنبال افزایش هزینه‌های زندگی در تهران هستند.

عضو شورای مرکزی جنبش عدالت‌خواه:
آخوندی از 25 سالگی در جمهوری اسلامی پست داشته، کجا فرصت کرده درس بخواند و دکترا بگیرد؟!/ زندان نرفتن آخوندی توهین به شعور ملت است/ چرا دادستان آخوندی را محاکمه نمی‌کند؟!

اسکندری گفت: زندان نرفتن آخوندی توهین به شعور ملت است.

ارزیابی نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس از عملکرد وزیر سابق راه و شهرسازی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
عملکرد آقای آخوندی در وزارت راه و شهرسازی زیر 10 بود/ مخالف شهردار شدن آخوندی در تهران هستم

مسعودی گفت: وزارتخانه آقای آخوندی با امکاناتی که در اختیار داشت می‌بایست خیلی بهتر از اکنونی که هست عمل می‌کرد، اما متاسفانه عملکرد او نمره‌ای زیر 10 دارد.

انتقاد غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران از سیاستهای مسکنی دولت:
آقای روحانی شما که حرف از دادن زمین ارزان به سازندگان می‌زنید چرا با مسکن مهر برخورد حذفی داشتید؟/ آقای آخوندی فقط 5 سال حرف زد

غلامحسین کرباسچی گفت: چندی پیش رئیس جمهور در بحث مسکن عنوان کردند باید زمین‌های مجانی یا ارزان در اختیار سازندگان قرار دهیم تا آنها برای خانه اولی‌ها مسکن ارزان بسازند. خب این همان موضوع مسکن مهر است. پس چرا آن موقع در مورد مسکن مهر برخورد حذفی داشتید؟

خداحافظی دسته جمعی مشاوران آخوندی از وزارت راه و شهرسازی

برکنار از استعفای نفرات قبلی، گفته می‌شود که استعفای سید رضا هاشمی مشاور معماری وشهرسازی وزیرسابق راه وشهرسازی،"اصغر فخریه کاشان" مشاور وزیر سابق راه و شهرسازی در امور بین‌الملل و حسین عبده تبریزی مشاور وزیر سابق راه و شهرسازی در امور مدیریت و تامین مالی که همین چند وقت قبل رخ داده ارتباط چندانی با آمدن وزیر جدید راه وشهرسازی نداشته است.

سید فرشاد فاطمی، عضو هیات علمی دانشگاه شریف و معاون موسسه نیاوران در گفتگو با «نود اقتصادی»:
هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، شاید تا پایان 97 برسیم!


پربیننده