پنج شنبه ششم اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۰:۲۶ قبل از ظهر

اخبار بانک تجارت

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
بانک تجارت مشمول ماده 141 قانون تجارت شد/ قسمت اعظم زیان بانک تجارت در نیمه دوم 96 بود

شرکت‌هایی که مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت می‌شوند باید هر چه سریعتر، مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام آنها تشکیل شده و در مورد بقای آن در چارچوب مقررات قانون تجارت تصمیم گیری شود.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
4 عضو هیات مدیره تجارت تحت نفوذ فرشاد حیدری!/ مهره چینی معاون سیف در نظام بانکی همچنان ادامه دارد؟

در حال حاضر هر چهار نفر عضو هیات مدیره بانک تجارت یعنی، هدایت الله سمیع، عباس اشرف زاده، علیرضا حاجعلی و رضا دولت آبادی( که چند روز قبل مدیرعامل این بانک شد)، قبلا از کارمندان فرشاد حیدری در سمتهای قبلیش بودند و از دوستان وی به شمار می‌روند.

گزارش «نود اقتصادی» از ادامه تحولات در نظام بانکی؛
دولت آبادیِ مغضوب چگونه به تجارت رسید؟/ فرشاد حیدری در مدیرعاملی او چه نقشی ایفا کرد؟

گفته می‌شود که رضا دولت آبادی از دوستان نزدیک فرشاد حیدری، معاون کنونی نظارت بانک مرکزی به شمار می‌آید، همچون عباس اشرف نژاد دیگر عضو هیات مدیره که گویا در این مدت هم از ناحیه او مورد حمایت قرار گرفته است.

گزارش اختصاصی «نود اقتصادی» از 6 برابر شدن بدهی دولت به بانک تجارت + نمودار
دولت روحانی به تجارت و سهامدارانش 23 هزار میلیارد تومان بدهی تحمیل کرد

طبق اطلاعات و صورتهای مالی منتشر شده تاکنون بدهی دولت به بانکهای بزرگ بورسی (بانکهای ملت، صادرات و تجارت) در دولت روحانی بیش از 3 برابر شده و از50 هزار میلیارد تومان فراتر رفته است.

«نود اقتصادی» بررسی کرد + جدول
دخل و خرج 6 شرکت بانک تجارت از مرز هشدار گذشت!/ 6 بنگاه تجارت مشمول ماده 141 قانون تجارت شدند

شش شرکتی که اکنون وضعیت مالی آنها از مرز هشدار گذشته و به وضعیت قرمز رسیده شامل شرکت کارخانجات نساجی آرتا تجارت زرین، خدمات بیمه‌ای تجارت فردا، ساختمانی و عمرانی عامری، پتکین، بهره برداران انرژی تجارت ایرانیان و فیلم سازی نمایه بسته تهران می‌باشد.

گزارش اختصاصی «نوداقتصادی» از جدیدترین گزارش بانک جهانی + جدول
رتبه ایران در 9 شاخص فضای کسب و کار سقوط کرد

ایران در شاخص شروع کسب و کار یک پله، شرایط و مقررات اخذ مجوز ساخت 4 پله، دسترسی به برق 4 پله، ثبت مالکیت یک پله، حمایت از سرمایه گذاران خرد یک پله، سهولت پرداخت مالیات دو پله، تجارت فرامرزی یک پله، اجرای قراردادها 4 پله و ورشکستگی و پرداخت دیون 6 پله با سقوط مواجه شده و تنها رتبه ایران در بخش اخذ اعتبارات یک رتبه بهبود یافته است.


پربیننده