یکشنبه چهارم فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰:۵:۱۵ قبل از ظهر

اخبار بانک تجارت

پیشی گرفتن سود سپرده‌های بانکی از سود تسهیلات اعطایی کار دست بانک تجارت داد + نمودار
زیان انباشته بانک تجارت 13 هزار میلیارد تومان شد/ بدهی‌های تجارت به 159 هزار میلیارد تومان رسید

زیان انباشته بانک تجارت به بیش از 13 هزار و 21 میلیارد تومان در پایان آذر ماه سال 97 رسیده است. همچنین درحال حاضر بدهی‌های این بانک به 159 هزار میلیارد تومان رسیده که از دارایی 152 هزار میلیارد تومان بانک پیشی گرفته است.

خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛
حیف و میل چند ده میلیارد تومانی بانک تجارت برای تغییر تم سر درشعب!/ چه ضرورتی دارد بانکی که سال 96، 6 هزار میلیارد تومان زیان شناسایی کرده، دست به چنین اقدامی غیرضروری بزند؟!

گزارش‌ها حاکی از این است که بانک تجارت در اقدامی غیرمنتظره، تم تابلوهای سردر تعدادی از شعب خود را از رنگ آبی به زرد تغییر داده است و این تغییر برایش چند ده میلیارد تومان آب خورده است!

رئیس هیات مدیره شرکت کارتن مشهد در گفتگو با «نود اقتصادی»:
سومین کارتن ساز بزرگ ایران در آستانه تعطیلی کامل/ بانک‌های تجارت و ملت اموال کارتن سازی مشهد را توقیف کردند

رئیس هیات مدیره شرکت کارتن مشهد، میزان طلب دو بانک ملت و تجارت با محاسبه نرخ بهره مرکب از شرکت متبوع خود را سر جمع حدود 6.5 میلیارد تومان دانست و اعلام کرد که با وجود بازداشت کردن ملک کارخانه از ناحیه بانک تجارت، اما این بانک بر روی سفته‌های کارتن مشهد هم اقداماتی را انجام داده و این بانک هر اقدامی ایضایی را بر علیه کارتن مشهد انجام داده است.

دکتر وحید محمودی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفتگو با «نود اقتصادی» توضیح می‌دهد
اطلاعات بسیار مهم درباره بانک تجارت/ چرا بانک تجارت هر سال با ضرر و زیان رو به رو می‌شود

دکتر وحید محمودی‌، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفتگو با «نود اقتصادی» از پشت پرده‌های ضرر و زیان هر ساله بانک تجارت گفت.

عضو اتاق بازرگانی و یکی از سهامداران بانک تجارت در گفتگو با «نود اقتصادی»:
آقای کرباسیان! چرا مدیران بی‌کفایت و ضعیف بانک تجارت را تغییر نمی‌دهید؟/ از مراجع نظارتیِ ذی‌صلاح درخواست کمک داریم

جهان بیگلری گفت: عملکرد ضعیف مدیران ارشد نظام بانکی سال‌هاست که اقتصاد کشور را دچار مشکلات جدی نموده است. حالا وضعیت یکی از بانکهای بزرگ دولتی کشور که به همت اصل 44 قانون اساسی بخش کوچکی از آن خصوصی شده و البته بیشتر سهام در اختیار دولت و شرکتهای خصولتی است، برای چندمین سال متوالی زیانهای شدیدی را تجربه می‌کند.

عطا بهرامی تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی»:
مسکن به عنوان موتور محرک تولید شش سال است که خوابیده

نظام بانکی در خدمت تولید نیست/ تعدد بخشنامه ها صادرکنندگان را گیج کرده/ موتور محرک تولید یعنی بخش مسکن، در شش سال اخیر خوابیده است


پربیننده